Jak zmniejszyć wysoki ping w Valorant

Wysoki ping w grze Valorant może wynikać z kilku powodów.

  1. Problemy z Internetem. Jeśli w innych grach ping jest wysoki, to w Valorant sytuacja będzie podobna. W takim przypadku, aby obniżyć ping, musisz zmienić dostawcę. Po pierwsze, możesz zadzwonić na infolinię dostawcy, zapytać o możliwe problemy i zmniejszyć opóźnienia. Możesz samodzielnie sprawdzić, czy prędkość Internetu jest zgodna z deklarowanymi cechami taryfy za pośrednictwem strony internetowej https://www.speedtest.net/ru. Kliknij link, kliknij przycisk „Start”. Usługa rozpocznie diagnostykę parametrów Internetu. W określonym czasie prędkość pobierania i wysyłania zostanie określona, ​​a także pojawi się ping.
  2. Zbyt duże oddalenie serwerów, które rzuca podczas łączenia się z grą.
  3. Obciążenie kanału internetowego. Sprawdź, czy są uruchomione jakieś programy, które mogą w tej chwili zużywać ruch. Czy pliki są pobierane z Internetu, na przykład torrent i inne.
  4. Aby uzyskać lepszy transfer pakietów, użyj przewodowego połączenia internetowego z komputerem zamiast Wi-Fi.
  5. Valorant, jak każda gra, ma swoje wymagania sprzętowe, aby zapewnić normalny poziom FPS. Ale niewiele osób wie, że moc komputera wpływa również na jakość odbierania i wysyłania pakietów przez sieć.

Gdy wystąpi problem z połączeniem internetowym lub pingiem, w grze w prawym górnym rogu pojawią się powiadomienia. Na przykład „Wysoki średni ping” i „Problem z siecią”.

Jaki masz ping?
do 30
2.09%
30 +
7.17%
60 +
27.71%
100 +
34.34%
150 +
28.68%
Głosowano: 23963

Zmień kraj, aby obniżyć ping

Jeśli Valorant został odebrany podczas oglądania streamów zagranicznych graczy, to gra odpada z innym regionem, który nie odpowiada Twojej prawdziwej lokalizacji, odpowiednio, ping może osiągnąć nawet 200.

Przejdź do ustawień gry. Kliknij ikonę ustawień (koło zębate) w menu głównym. Następnie przejdź do sekcji „Szczegóły”.

Menu „Serwer” będzie zawierało informacje o serwerze zdefiniowanym dla Twojego konta, a także o regionie.

Jeśli region się myli, co jest całkiem prawdopodobne, gdy Valorant odpadło na etapie CBT z zagranicznych streamów, można spróbować to zmienić. Taki krok pomoże naprawić ping i grać z mniej lub bardziej akceptowalnymi opóźnieniami.

dla Zmiana regionu w Valorant napisz do supportu Riot Games. Wskaż, że kraj jest zdefiniowany nieprawidłowo i poproś o poprawienie danych. W odpowiedzi otrzymasz szereg pytań, na które musisz odpowiedzieć, np. swoje rzeczywiste położenie geograficzne, aktualny adres IP, imię i nazwisko oraz akceptację zgód na zmianę danych.

Następnie wsparcie rozpocznie przetwarzanie Twojej prośby i po pomyślnej procedurze wyśle ​​wiadomość e-mail.

Ale nie zapominaj, że jeśli kraj „Rosja / RUS” jest ustawiony na ciebie, czat głosowy znika. Dlaczego tak się dzieje, przeczytaj artykuł o czat głosowy w Valorant.

Mapa pingów

Twórcy udostępnili mapę, aby gracze mogli zrozumieć, jaki jest średni ping w niektórych krajach WNP. Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Przydatne wideo

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Dodaj komentarz

Adblock
detektor