Zmiennoskóry Valorant. Co to jest i czy dostają za to bana

Zgadzam się, że prawie każdy gracz chce korzystać z pięknych skórek, które czynią rozgrywkę przyjemniejszą i wygodniejszą, ale zwykle kosztują, ale nie każdy jest gotowy na wydawanie pieniędzy, chociaż to ich zakup pozwala Valorantowi się rozwijać. Istnieje jednak wyjście w postaci specjalnego narzędzia, które zostanie omówione w tym artykule.

Zmieniacz skórek

Co to jest zmieniacz skórek?

Skinchanger to specjalny program, który umożliwia zmianę standardowych skórek broni w grze Valorant na dowolne inne, w tym nawet płatne. Nie musisz teraz używać panelu ekwipunku, aby zmieniać skórki, ponieważ skórki będą wybierane za pośrednictwem tej aplikacji. Zmiany zajdą tylko na twoim komputerze, dla innych graczy pozostaniesz ze standardową bronią.  

Teraz możesz pobrać Skinchanger dla Valorant z różnych zasobów, najważniejsze jest, aby upewnić się, że są one niezawodne. Ale ważne jest, aby zrozumieć, że twórcy strzelanki nie mają nic wspólnego z tym oprogramowaniem, więc od ciebie zależy, czy z niego skorzystasz, czy nie.

Jak działa program

Narzędzie omówione w artykule zmienia oryginalny kod gry i odblokowuje skórki. W rzeczywistości są one już na twoim komputerze w plikach gry, ale możesz uzyskać do nich dostęp tylko oficjalnie, przestrzegając warunków gry.

Zwykle ze skin changerów korzystają nastolatki i dzieci grające w Valorant, które nie mają możliwości robienia zakupów. Ale sami doświadczeni gracze są w stanie ulepszyć swoją postać i zdobyć piękne skórki bez żadnych sztuczek.  

Czy mogę zostać zbanowany za korzystanie z programu?

Oczywiście wielu graczy Valorant interesuje pytanie, czy Skinchanger jest zbanowany w grze. Tak, prawdopodobieństwo złapania bana jest wysokie, nawet jeśli korzystanie z programu nie szkodzi w żaden sposób innym użytkownikom.

Używanie narzędzi stron trzecich osadzonych w kodzie gry jest już nielegalne, więc bądź przygotowany na zbanowanie. Ponadto zakaz jest inny. Jeśli Twoje konto zostanie zablokowane, zawsze możesz zarejestrować się ponownie i kontynuować grę. Ale sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana, gdy blokują się dokładnie dla sprzętu, ponieważ w tym przypadku naprawiono specjalny numer twojej płyty głównej. Tutaj wymiana konta nie może. Będziesz musiał kupić nowe komponenty.

Najprawdopodobniej w 2023 roku deweloperzy Valorant podejmą działania przeciwko hakowaniu kodu, ale na ten moment Skinchanger to działające narzędzie, które również jest dystrybuowane za darmo.

Instrukcja instalacji programu

Konsekwentnie postępuj zgodnie ze wszystkimi krokami wskazanymi w instrukcjach, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Pobierz narzędzie na swój komputer;
  • Rozpakuj pliki;
  • Przejdź do folderu, w którym został rozpakowany plik EXE;
  • Uruchom Vim.exe, aby rozpocząć korzystanie ze Skinchangera i równolegle otwórz Valorant.

To wszystko. Teraz możesz wybrać dowolne skórki i łatwo przełączać się między nimi. Dzięki tej aplikacji broń w grze będzie wyglądać tak, jak lubisz - stylowo, efektownie i pięknie.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor