Najlepsze noże valoranta

Noże w grze Valorant są rodzajem broni i skórek (skórek) jest około 60, których liczba stale rośnie. Początkowo każdy gracz otrzymuje od samego początku gry nóż o nazwie „Tactical Knife”. Ten typ broni białej pozwala na eliminację wrogów w walce wręcz. Zapewnia dwa tryby ataku: trzy ostre, ale słabe ciosy lub jeden, ale silny ruch z długim czasem odnowienia.

Jak zdobyć nóż w Valorant

Istnieją trzy sposoby, dzięki którym możesz stać się właścicielem noża:

 1. Kup przepustkę bojową i stamtąd wybij nóż. Im częściej grasz i wykonujesz zadania, tym większe szanse na zdobycie tego typu broni.
 2. Kupuj za lokalną walutę (Punkty Valorant) w sklepie w grze osobno lub w pakiecie z inną bronią.
 3. Kupuj na nocnym targu, który pojawia się raz na akt i zapewnia użytkownikowi indywidualny wybór broni, wśród których często znajduje się nóż. Ale nie jest faktem, że dostaniesz jaszczurkę monitorującą, na którą czekasz. To tutaj sprzedawane są tanie skórki do noży, ponieważ są one zawsze przecenione.

Cena za noże

W grze Valorant praktycznie nie ma darmowych noży, poza tym, który dostajesz na początku gry. W przeciwnym razie będziesz musiał je kupić. Ile zatem kosztuje nóż w strzelance Valorant? Czasami ich cena może sięgać 5000 punktów, co jest całkiem przyzwoitą kwotą (około 2500 rubli). Dlatego często dużo bardziej opłaca się kupować noże w komplecie z bronią palną. Ale znowu cena będzie zależeć od tego, jaki rodzaj noża chcesz.

Zawsze możesz zajrzeć do sklepu Valorant jakie noże są dostępne, a także poznać ich cenę, a następnie zdecydować się na zakup.

Najlepsze noże w Valorant

Biorąc pod uwagę, że gra jest stosunkowo nowa, nie ma tu jeszcze tak wielu skórek na noże, ale wiele z nich ma spektakularny wygląd. W strzelance, w kategorii noży, znajdują się również inne rodzaje broni, takie jak wachlarz, topory, a nawet laska cukrowa, która może zadać obrażenia przeciwnikowi. Istnieją zarówno proste noże, jak i bardzo oryginalne, ale teraz rozważymy najlepsze z nich:

 1. Nóż motylkowy" – Gracze Valorant bardzo nie mogli się doczekać pojawienia się tego modelu i docenili go. Ostrze jest schowane w rękojeści, ale w razie potrzeby można je wyjąć szybkim i skutecznym ruchem.
 2. Nóż „Łowca drapieżników” - ma standardową formę i ścisły projekt. Wśród cech wyróżnić można 4 otwory w rękojeści w kształcie trójkątów.
 3. Nóż „Wachlarz Równowagi” – w Valorant to jeden z najbardziej niezwykłych noży. Model wygląda oryginalnie, wygodnie leży w dłoni i posiada ciekawą animację.
 4. Nóż „Monarch” - wyrafinowany i wyrafinowany, jego rękojeść przypomina głowę orła, ostrze jest wygrawerowane w formie wzorów. Oryginalna animacja dodaje jej efektowności.
 5. Nóż „Żniwiarz” - wykonany z hartowanej stali, posiada skórzaną rączkę oraz dodatkowe elementy figurowe chroniące dłoń. Twórcy gry Valorant dodali do niego efekt purpurowej mgły, który nadaje nożowi szczególnego mistycyzmu.
 6. Nóż „Luks” - najlepsza broń do walki wręcz, stylowy i jednocześnie wyrafinowany design. Wielu użytkowników Valorant woli to właśnie z tego powodu.
 7. Nóż „Imperium” - szykowny i wyrafinowany model ze złotą szmaragdową rączką z elementem smoka. Różni się od innych noży niewielkimi rozmiarami.
 8. Nóż „Katarzyna” - To jeden z najciekawszych modeli w Valorant pod względem kształtu i wyglądu. Rękojeść i ostrze mają ten sam kształt.
 9. Nóż „Starożytny Płomień” - posiada unikalny design, rękojeść przypomina smocze łuski, co jest bardzo nietypowym rozwiązaniem. Efekty ognia tylko podkreślają pełną moc tej broni.
 10. Nóż Karambit Prime - stylowy model z zakrzywionym ostrzem i pierścieniem na palec na rękojeści, wykonany w kolorze złoto-czarnym ze srebrnymi akcentami. Jeden z najbardziej realistycznych noży w grze.

wniosek

Dowiedzieliśmy się więc, ile kosztują noże w grze Valorant, jak można je zdobyć, a także zapoznaliśmy się z topowymi rodzajami broni białej w grze. Stopniowo twórcy Valorant uzupełniają kolekcję o nowe ciekawe i oryginalne noże, tak aby każdy gracz był zadowolony.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor