Valorant na telefon - skąd pobrać Valorant mobile

Wieloosobowa strzelanka drużynowa Valorant, będąca hybrydą Overwatch i Counter-Strike: Global Offensive, w ostatnich latach zyskuje ogromną popularność. Istotą gry wideo jest konfrontacja dwóch drużyn, zwiększenie rangi swojej postaci (agenta) oraz umiejętność celnego strzelania. Wielu fanów chce zainstalować grę na swoim telefonie, aby móc w nią grać w dowolnym momencie, bez względu na to, gdzie się znajdują. Chodzi o możliwość zainstalowania gry na urządzeniu mobilnym, o którym będziemy mówić.

Kiedy Valorant wyjdzie na telefon

Riot Games ogłosiło, że zostanie wydana pełnoprawna mobilna wersja gry, ale kiedy to nastąpi, nie jest jeszcze jasne. Jednak możemy Cię zadowolić - twórcy uruchomili zamkniętą wersję beta aplikacji. Gra jest nadal surowa i wymaga wielu ulepszeń. Jeśli chcesz wziąć udział w testowaniu produktu, musisz zostawić prośbę na oficjalnej stronie internetowej firmy, po czym zostanie do Ciebie wysłane zaproszenie i przyznany dostęp.

Na tej podstawie dokładna data premiery strzelanki Valorant na telefony z systemami operacyjnymi Android i iOS pozostaje nieznana. Chociaż według producenta wykonawczego Valorant premiera zaplanowana jest na koniec 2022 lub początek 2023 roku. Gdy tylko gra się pojawi, na pewno dowiecie się o tym w komputerowej wersji produktu.

Podobne gry na smartfony

Do czasu premiery oficjalnej wersji Valorant na Twoim telefonie możesz testować podobne produkty gamingowe, których listę przygotowaliśmy dla Ciebie:

  1. Hiperprzód – gra chińskiej firmy NetEase Games, która w dużej mierze powtarza Valorant, a mianowicie styl wizualny, lokacje i postacie. Jest to pierwszoosobowa strzelanka drużynowa, w której gracze muszą kontrolować unikalne postacie i grać 5 na 5 z inną drużyną.
  2. Apex Legends to dynamiczna strzelanka w stylu battle royale, opracowana przez studio Respawn Entertainment. Jest podobny do Valoranta głównie w postaciach, które tutaj nazywane są legendami.
  3. Ogień artyleryjski - gra zespołowa, w której walczą ze sobą dwie drużyny po 5 osób, wykonując określone zadania. Twórcą produktu jest Telkomsel Corporation. Dostępna jest wersja zarówno na Androida, jak i iOS.

Wszystkie wymienione gry są w mniejszym lub większym stopniu podobne do Valoranta, a niektóre są nawet jego klonami, więc dopóki nie pojawi się mobilna wersja Twojej ulubionej strzelanki, możesz spędzać czas grając w te nie mniej interesujące i ekscytujące gry.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor