Riot Games

Riot Games to jedna z wiodących firm w branży gier wideo, która produkuje gry o niepowtarzalnym klimacie i wysokiej jakości grafice. Została założona w 2006 roku w Los Angeles w Kalifornii i obecnie jest spółką całkowicie zależną od Tencent Holdings Limited, chińskiej firmy zajmującej się usługami internetowymi i aplikacjami mobilnymi. Właśnie taka firma opracowała z tobą naszą ulubioną grę - strzelankę online Valorant .

Riot Games

Riot Games słynie ze swojego flagowego projektu, sieciowej gry League of Legends (LoL). Jest to gra wieloosobowa, w której gracze mogą walczyć ze sobą na wirtualnej arenie. Gra zyskała ogromną popularność na całym świecie i jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier typu MOBA (multiplayer online battle arena).

Jednak Riot Games rozwija także inne gry. W 2020 roku firma wypuściła także projekt Valorant, czyli taktyczną strzelankę z elementami MOBA. W przeciwieństwie do League of Legends, Valorant oferuje graczom możliwość kontrolowania postaci w czasie rzeczywistym, podejmowania decyzji w oparciu o własne umiejętności i taktykę oraz walkę w ulicznych lokacjach zamiast na arenie.

Jedną z głównych wartości Riot Games jest wsparcie społeczności graczy. Firma pracuje nad poprawą wrażeń z gry, regularnymi aktualizacjami gry i wydawaniem nowych treści, aby zadowolić społeczność graczy i utrzymać jej uwagę. Ponadto Riot Games wspiera wiele organizacji i inicjatyw charytatywnych, pomagając w ten sposób społeczności i pokazując swoją odpowiedzialność wobec społeczeństwa.

Riot Games aktywnie wspiera również e-sport i organizuje zawody League of Legends. Wielkie turnieje, takie jak Mistrzostwa Świata League of Legends, przyciągają miliony widzów z całego świata, a pule nagród sięgają wielu milionów dolarów.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor