Nocny targ Valorant

Nocny Targ Valoran to wyjątkowe i przydatne miejsce, w którym gracze mogą kupić skórki (skórki) do broni palnej, a także noże w lepszej cenie. Rynek ma kilka znaczących różnic w stosunku do zwykłego sklepu w strzelance. W tym artykule szczegółowo przeanalizujemy, czym jest, kiedy się pojawia i na jakich zasadach działa.

Co to jest nocny targ?

Jak wspomnieliśmy powyżej, sklep zapewnia graczom możliwość zakupu skórek z dobrą zniżką, co pozwala im zaoszczędzić walutę w grze. W sumie dostępnych będzie 6 slotów z różnymi skórkami. Każdy gracz otrzymuje swój własny zestaw skórek, czyli są one dostarczane losowo. Na tej podstawie musisz zrozumieć, że możesz nie zdobyć skórki do broni, o której marzyłeś od tak dawna.

Kiedy rynek się rozpocznie, na karcie graficznej w prawym górnym rogu obok sklepu pojawi się specjalna ikona. Klikając na nią, gracz zostanie przeniesiony na rynek, gdzie zobaczy 6 kart w różnych kolorach, które należy otwierać w dowolnej kolejności, aby dowiedzieć się, na co trafiłeś. Aby to zrobić, po prostu kliknij na każdym gnieździe.

Kiedy jest nocny targ w Valorant

W grze nocny targ pojawia się o każdej porze i każdego dnia, ale zawsze w nowym akcie, dlatego należy uważać, aby nie przegapić okazji do dokonania pożądanego zakupu. Ważne jest, aby wyjaśnić, że sklep pojawia się tylko przez określoną liczbę dni (od 14 dni do miesiąca). Po tym czasie przestanie działać. Następnym razem, gdy pojawi się rynek, skórki zostaną zaktualizowane i będą dostępne zupełnie inne oferty, ale znowu z ładną stałą zniżką, która czasami dla niektórych rodzajów broni wynosi 50-60% (ale nie mniej niż 10%) , aw rzadkich przypadkach i więcej.

Nocny targ Valorant we wrześniu 2022 rozpoczął swoją działalność 28 stycznia o godzinie 1 w nocy czasu moskiewskiego. Jego data zamknięcia to 11 października. Mamy nadzieję, że wykorzystaliście ten okres jak najlepiej, bo kolejny raz giełda pojawi się za jakieś 2 miesiące, ale może trochę wcześniej.

Jakie przedmioty mogą upuścić?

Często pojawiają się skórki ze starych kolekcji, ale często pojawiają się bardzo ciekawe oferty, których nie ma w sklepie z grami. Mogą to być na przykład następujące stylizacje:

  • Standard.
  • Specjalny.
  • Premia.
  • Unikalny.

Skórki, które zostały wydane nie wcześniej niż dwa akty ustaw, na których rynek jest otwarty, będą mogły być sprzedawane w grze Valorant na nocnym targu w 2023 roku. Gracz na pewno otrzyma co najmniej dwie wysokiej jakości skórki lub przepustkę bojową premium, jeśli wcześniej nie posiadał skórek tej klasy. Zwykle skórki są dostarczane dla różnych broni, ale czasami spotykają się dla jednej broni (nie więcej niż dwóch).

Jeśli zdarzy się, że nie dokonałeś zakupu na kilka rynków z rzędu, to następnym razem system może zaoferować ci tanie towary, ponieważ poprzednie oferty mogły być dla gracza zbyt drogie. Ale opcjonalnie gra może dać ci wybór najlepszych skórek dla ciebie osobiście. Ale znowu jest to niezwykle rzadkie.

wniosek

Nocny targ to miejsce wyjątkowych ofert i dobrych rabatów, gdzie masz szczęście lub nie, bo o wszystkim decyduje przypadek. Jednak to miejsce pozwala zdobyć rzadkie i piękne skórki, których nie ma już w sklepie, co ostatecznie sprawi, że gra będzie przyjemniejsza i pomoże ci zwiększyć swoje umiejętności.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor