Jak rozmawiać przez czat głosowy w Valorant w Rosji

Czat głosowy pozwala graczom z tej samej drużyny na szybką i płynną interakcję. W CS:GO czat głosowy (czat głosowy) jest dość dobrze rozwinięty, więc gra w MM jest bardzo wygodna nawet z nieznajomymi, przekazując informacje głosowo w odpowiednim czasie i dokładnie.

W grze Valorant występują pewne problemy z komunikacją głosową, które dotyczą przede wszystkim obywateli Rosji. Spróbujemy dowiedzieć się, jak włączyć czat głosowy Valorant i czy można rozmawiać z Rosjanami w grze.

Wypożyczanie kont PS4 i PS5

Dlaczego w Rosji nie ma czatu głosowego Valorant

W Federacji Rosyjskiej obowiązuje obecnie ustawodawstwo, którego celem jest intensyfikacja walki z terroryzmem. Pakiet Yarovaya, zgodnie z którym wszystkie firmy internetowe, w taki czy inny sposób, działające na terytorium Federacji Rosyjskiej, muszą przechowywać pliki korespondencji, informacje tekstowe, zapisy rozmów i listów przez sześć miesięcy od daty ostatniego odbioru i przetwarzanie.

W tej chwili Riot Games nie może sobie pozwolić na pokonanie takiej bariery. Wynika to przede wszystkim z niezbyt wysokiego rozpowszechnienia produktów (gier) w Rosji. Oczywiście możesz rozwijać infrastrukturę, kupować serwery na terytorium państwa rosyjskiego i korzystać z czatu głosowego.

Ale nie licz na to w najbliższym czasie, według urzędnika Riot. W tej chwili firmy nie stać na duże wydatki i stworzenie infrastruktury, dzięki której możliwe będzie przechowywanie danych wymaganych prawem Federacji Rosyjskiej 374-FZ.

W odniesieniu do gier takich jak CS:GO, Dota2 i innych. Dlaczego czat konwersacyjny działa? Faktem jest, że funkcja komunikacji przez rozmowę nie jest zabroniona, ale istnieją pewne trudności, które należy pokonać i zależą one bezpośrednio od zdolności firmy wspierającej. A w Riot Games, jak już wspomniano powyżej, nie ma teraz takich możliwości. Można więc tylko mieć nadzieję i czekać, że w przyszłości produkty Riot staną się bardziej popularne i pojawią się dodatkowe fundusze na wzmocnienie infrastruktury. W tym rozwój jest ważny dla poprawy warunków gry na terenie Federacji Rosyjskiej (czyli zmniejszenia pingu wewnątrz gry).

Możliwym czynnikiem ominięcia bariery i umożliwienia czatu w Federacji Rosyjskiej może być zmiana ustawodawstwa – osłabienie norm antyterrorystycznych. Ale nie warto liczyć na choćby szybkie rozwiązanie problemu, ponieważ prawo to bardzo powolna sprawa. I, co do zasady, prawa są bardziej surowe niż luźniejsze, jeśli chodzi o takie rzeczy.

Opcje przełączania

Zmiana regionu

Najłatwiejszym sposobem, aby czat głosowy działał, jest zmiana regionu konta Riot. Napisz do działu wsparcia z prośbą o zmianę regionu. Ta opcja może nie dać żadnego rezultatu, ponieważ jest zbyt wiele próśb o wsparcie i nie możesz czekać na odpowiedź. Jeśli region na Twoim koncie odpowiada Twojej rzeczywistej lokalizacji geograficznej, najprawdopodobniej zostaniesz odrzucony. Jeśli proces będzie trwał, wsparcie może wyjaśnić Twoje miejsce zamieszkania i rejestrację konta, aktualny adres IP, kraje, z których gra została uruchomiona, Twoje dane osobowe i inne. Oczywiście adres IP i kraj muszą być różne - użyj VPN i loguj się na swoje konto tylko pod nim.

Niektórzy radzą aktywować VPN i grać w Valorant. Dopiero potem spróbuj poprosić o zmianę kraju za pośrednictwem pomocy technicznej.

Metoda z pewnością zadziała, jeśli Valorant wypadł ci na etapie zamkniętych testów beta podczas oglądania amerykańskiego streamu. Następnie region jest automatycznie ustawiany na USA (Stany Zjednoczone), co nie odpowiada rzeczywistej lokalizacji. Możesz wyjechać z USA, ale wtedy ping osiągnie 200 i nie da się grać z takim opóźnieniem.

Support na pewno napisze, że inny region można ustawić nie częściej niż raz na 90 dni.

Utwórz nowe konto przez VPN

Pobierz VPN, taki jak Windscribe. Włącz program i wybierz kraj inny niż Rosja. Wskazane jest wybranie regionu europejskiego, ponieważ serwery Riot znajdują się w Europie. Wtedy podczas wybierania gier zostaniesz przerzucony na europejskie serwery, a ping będzie minimalny.

Następnie musisz zarejestrować nowe konto Riot. Śledź ten link https://playvalorant.com/ru-ru/ ze wstępnie włączoną siecią VPN. Przejdź przez standardową procedurę rejestracji, potwierdź utworzenie konta za pomocą linku w wiadomości e-mail.

Ważne jest, aby upewnić się, że konto ma region zgodny z ustawieniami ustawionymi w oprogramowaniu VPN. Oznacza to, że każdy jest potrzebny, ale nie Rosja. W takim przypadku możesz mówić w Valorant. Następnie możesz wejść do gry bez VPN.

Kupowanie konta

Znajdź witrynę, która sprzedaje czyste konta Valorant z działającym czatem. Jak już jest jasne, wystarczy każde konto, które nie jest zarejestrowane w Rosji. Najlepiej kupić konto europejskie, aby opóźnienia w grze były minimalne.

Możesz kupić konto na stronie internetowej https://funpay.ru/. Zarejestruj się, wyszukaj na stronie „Valorant” i wybierz „Konta”.

Pojawi się duża lista kont różnych sprzedawców. Możesz natychmiast wyświetlić konta według „UE” i wybrać odpowiednie. Pamiętaj, aby sprawdzić nazwę lub opis konta, aby mieć dostęp do głosu.

Konta mogą być czyste lub już zaktualizowane. Cena zależy również od tych czynników. Możesz kupić zwykłe czyste konto za jedyne 30-50 rubli.

Jedyną wadą dwóch ostatnich metod jest konieczność ponownego podwyższenia oceny, jeśli twoje stare konto było już dostępne do oceniania meczów i miało punkty. Ale jeśli to konieczne, możesz wybrać gotowe konto na stronie bez ograniczeń.

Konfigurowanie czatu głosowego

Aby być słyszanym podczas rozmowy jakościowo, a transmisja nie rozpraszała uwagi, musisz dostosować czat dla siebie. Przejdź do ustawień Valorant w sekcji „Audio”, w podsekcji „Czat głosowy”.

Interfejs będzie miał wiele ustawień. Możesz wybrać żądany mikrofon do mówienia, ustawić klawisz, po naciśnięciu włączy się transmisja. Możesz też wybrać automatyczne wyzwalanie głosu, gdy dźwięk jest doprowadzany do mikrofonu.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Dodaj komentarz

Adblock
detektor