Czym jest RIOT ID w Valorant i gdzie go znaleźć

Riot Games wdrożyło Riot ID w swoich produktach, czyli nazwę, która jest wyświetlana w grze i widoczna dla innych użytkowników.

Mówiąc prościej, Riot ID to pseudonim gracza. To nie to samo, co nazwa użytkownika, która jest ustawiana podczas zakładania konta Riot i używana do logowania.

Riot ID składa się z dwóch części:

  • imię (pseudonim) - pokazywane graczom na serwerze;
  • etykietka – jest oznaczeniem liczbowym lub literowym, składającym się z minimum trzech, maksymalnie pięciu znaków. Nie pokazywane innym graczom, ale informacje są wymagane, aby to zrobić dodaj jako znajomego w Valorant. Możesz spojrzeć obok nazwy, jest ona napisana po znaku hashtagu „#”. Po utworzeniu konta jest ono przypisywane automatycznie.

Zmień identyfikator Riotu nie częściej niż raz na 30 dni.

Identyfikator jest również potrzebny do komunikowania się z działem wsparcia podczas rozwiązywania powstałych problemów.

Skąd wziąć Riot ID w Valorant

  1. Możesz znaleźć swój identyfikator w Valorant przez menu główne gry. Rozwiń menu czatu przy prawej krawędzi ekranu (jeśli jest zamknięte) i najedź kursorem myszy na swoje zdjęcie ze swoim pseudonimem. Podpowiedź będzie zawierała pełne informacje o identyfikatorze. Najpierw wyświetlany jest pseudonim, a po znaku krzyżyka zapisywany jest znacznik. Dane każdej dodanej osoby na liście znajomych wyglądają tak samo.
  2. Możesz także znaleźć Riot ID za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Śledź ten link https://account.riotgames.com/, Zaloguj się na swoje konto. W razie potrzeby potwierdź swoje konto. Wiadomość e-mail zostanie wysłana do Ciebie z kodem aktywacyjnym w celu potwierdzenia. Wpisz kod w formularzu na stronie. Domyślnie powinieneś być w sekcji ustawień. Przejdź do menu „RIOT ID”, gdzie od razu znajdziesz potrzebne informacje.

Identyfikator jest taki sam dla wszystkich gier Riot (Valorant, Legends of Runeterra, Wild Rift i Project A)

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Dodaj komentarz

Adblock
detektor