Jak zmienić nick w Valorant

Nick w Valorant (inaczej Riot ID, nazwa użytkownika) jest ustawiany podczas rejestracji konta Riot. Często użytkownicy chcą zmienić swój nick w Valorant i nie ma w tym nic trudnego. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że możesz zmienić swój pseudonim i tag nie częściej niż raz na 30 dni.

Dokonywanie zmiany

  1. Przejdź do strony internetowej https://account.riotgames.com/. Zaloguj się przy użyciu swojego aktualnego identyfikatora Riot i hasła. System może poprosić Cię o weryfikację konta. Następnie wiadomość e-mail z kodem aktywacyjnym zostanie wysłana na pocztę, którą należy wpisać w polu na stronie.
  2. Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę ustawień, gdzie musisz wybrać menu „RIOT ID”.
  3. W polu „Nowy identyfikator RIOT” wprowadź żądany unikalny pseudonim, który będzie wyświetlany we wszystkich grach Riot. Ponadto, za pomocą pseudonimu, inni użytkownicy będą mogli dodawać Cię do znajomych i zapraszać do wspólnych gier.
  4. W polu „#” wpisz nowy czterocyfrowy hashtag, który sam utworzyłeś. Lub kliknij poniższy link „losowo”, a system automatycznie wygeneruje losową liczbę.
  5. Następnie kliknij „Prześlij”.

List wysłany na adres e-mail poinformuje o pomyślnej zmianie nazwy.

Następnym razem możesz zmienić swój pseudonim dopiero po odczekaniu miesiąca.

Dlatego jeśli wątpisz w pomyślne utworzenie pseudonimu, możesz zwrócić się o pomoc do generatora. Śledź ten link https://nick-name.ru/ru/generate/, ustaw wymagane parametry generacji:

  • pierwsza litera pseudonimu;
  • Postacie;
  • wybierz typ generatora.

Następnie kliknij przycisk „Generuj”, a skrypt za każdym kliknięciem zaoferuje nową opcję pseudonimu.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Dodaj komentarz

Adblock
detektor