Jak dodać znajomego do Valorant

W Valorant, podobnie jak na Steamie, istnieje funkcja dodawania znajomych, do których można następnie wysłać zaproszenie i wspólnie grać.

Aby dodać znajomych w grze Valorant, musisz najpierw poznać Riot ID (pseudonim) oraz identyfikator (hashtag) innej osoby. Wystarczy najechać kursorem na nick i pojawi się podpowiedź.

  1. Następnie uruchom grę, w prawym dolnym rogu menu głównego kliknij ikonę małego człowieka. Jeśli menu „Komunikacja” jest ukryte, a ikony nie są widoczne, przesuń kursor do prawej krawędzi ekranu i kliknij. Panel znajomych powinien wyskoczyć.
  2. Pojawią się pola do wpisania pseudonimu i numeru.
  3. Aby zaprosić znajomego, wpisz pseudonim w polu „Riot ID”, aw polu „Tag” wprowadź cyfry bez znaku „#” (patrz przykład poniżej). Następnie kliknij znak „+” po prawej stronie.

Prośba o dodanie zostanie wysłana do znajomego z wiadomością w lewym dolnym rogu „Prośba o dodanie do znajomych wysłana do znajomego…”. Teraz pozostaje tylko czekać, aż druga osoba zobaczy zaproszenie i je zaakceptuje. Następnie lista znajomych jest uzupełniana o jeszcze jednego gracza i możesz stworzyć z nim wspólną grę.

Jeśli dane zostaną wprowadzone niepoprawnie, gra poinformuje o tym napisem „…nie istnieje”.

Z reguły nie ma problemów z opisanymi działaniami. Jeśli dodanie osoby do listy nie działa, napisz do supportu.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Dodaj komentarz

Adblock
detektor