Jak zmienić serwer w Valorant

Serwer w Valorant jest powiązany z kontem i zależny od regionu, w którym mieszkasz. Dane są ustalane automatycznie przez system podczas zakładania konta. Jeśli konto jest rejestrowane niezależnie, region jest prawie zawsze określany poprawnie, a serwer w ustawieniach gry zostanie ustawiony na najbardziej odpowiedni. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy podczas rejestracji włączono VPN i wybrano zupełnie inny kraj/kontynent, np. Amerykę Północną. W takim przypadku konto zostanie powiązane z innym regionem i serwerem, co spowoduje wysoki ping. Zaletą dla mieszkańców Rosji będzie działanie czatu głosowego.

Możesz dowiedzieć się, który serwer jest przypisany do twojego konta na stronie ustawień w głównym menu gry. Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu. Następnie kliknij „Szczegóły”.

Zakładka Serwer pokaże bieżące ustawienia.

UE - europejskie serwery

Jak zmienić serwer

Na etapie zamkniętych beta testów Valorant niektórzy gracze oglądali zagraniczne streamy w nadziei na zdobycie klucza. Ale po tym, jak gra wypadła, region na koncie nie odpowiadał rzeczywistości, ponieważ został automatycznie określony przez lokalizację streamera. W związku z tym gracz zostaje przerzucony na serwery, które znajdowały się np. w Ameryce, a ping po prostu wyskoczył z skali, sięgając 200. Wtedy wielu graczy próbowało zmienić serwer w Valorant. W takim przypadku możesz dokonać wymiany za pośrednictwem usługi pomocy technicznej.

Utwórz prośbę, wyjaśnij sytuację, w której Valorant otrzymał, gdy klucz wypadł z amerykańskiego strumienia. Wsparcie wyjaśni niektóre dane. Musisz podać wszystkie dane, wyrazić zgodę na zmianę i przetwarzanie danych osobowych. Po przetworzeniu zgłoszenia support skoryguje dane na prawdziwe i wyśle ​​o tym e-mail.

Jeśli serwer dla twojego konta jest poprawnie zdefiniowany, ale gra mówi „Wysoki średni ping”, zalecamy skorzystanie z naszych zaleceń w artykule: jak obniżyć ping w valorant.

Jest mało prawdopodobne, aby pomoc techniczna pomogła w próbie zastąpienia serwera, który pasuje do Twojej lokalizacji geograficznej. Rozwiązaniem może być utworzenie nowego konta z wybranym krajem ustawionym wstępnie w ustawieniach VPN. Podczas rejestracji system określi region na podstawie adresu IP i przypisze najbardziej odpowiedni serwer, który będzie mógł grać z minimalnymi opóźnieniami w transferze danych. Często robi się to dla włącz czat głosowy w Rosji.

Status serwera

Niestety nie powstała jeszcze strona, na której można by monitorować działanie i stabilność serwerów. Ale możesz śledzić różne awarie w grze, ogromne problemy, które pojawiły się za pośrednictwem oficjalnej strony na Twitterze (https://twitter.com/PlayVALORANT) lub w witrynie pomocy technicznej (https://support-valorant.riotgames.com/hc/ru). W tym drugim przypadku u góry strony wyświetlane są różne powiadomienia.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Dodaj komentarz

Adblock
detektor