Rozwiązanie problemu z błędem „kolejka jest wyłączona” w Valorant

Po pomyślnym znalezieniu dopasowania próbujesz się z nim połączyć i pojawia się okno powiadomienia z błędem „kolejka wyłączona”. Jak często ci się to zdarza? Nie wiesz, co robić i nie rozumiesz, dlaczego pojawia się taki problem? Odpowiedzi na pytania można znaleźć w tym przewodniku.

Zarówno w małych projektach multiplayer, jak i tych dużych z mastodontów branży gier, pojawiają się problemy techniczne. Ten problem dotyczy serwerów. Nie tak dawno gracze spotykali się z niemożnością dołączenia do znalezionej sesji. Coraz częściej pojawia się komunikat z napisem „kolejka jest wyłączona”. Utrudnia to normalną i stabilną grę w strzelance takiej jak Valorant. Jak długo czekać na rozwiązanie tego problemu i jak go szybko naprawić?

Błąd „Kolejka wyłączona” i jego rozwiązanie

Ten problem pojawia się, gdy użytkownik nie może połączyć się z serwerami gry z powodu wyłączenia głównych serwerów. Awaria kolejki występuje również podczas zaplanowanej aktualizacji lub konserwacji serwera. Istnieją precedensy z nieplanowanymi przestojami. Użytkownik zostanie odłączony od kolejki za każdym razem, gdy serwery nie będą gotowe do pracy.

W związku z tym, ten błąd nie jest związany ze złym połączeniem internetowym użytkownika lub dowolne ustawienia gry/dostawcy. Nie ma potrzeby próbować naprawiać wszystkiego ręcznie.

Podczas awarii serwera nie będziesz w stanie znaleźć meczu ani utworzyć sesji, dopóki Riot tech nie wznowi działania. Po tym spokojnie wróć do gry i ciesz się walkami.

Często wyłączenie następuje tylko podczas zaplanowanej konserwacji. Powiadomienia o wszelkich pracach będą wyświetlane w grze Valorant lub w programie uruchamiającym. Możesz także aktywnie śledzić wiadomości od twórców na ich oficjalnym koncie na Twitterze.

W przypadku nagłego wyłączenia, gdy nie było ani jednej wiadomości weryfikacyjnej, lepiej skorzystać z zasobów stron trzecich. W Google można znaleźć różne strony do testowania serwerów. Jednym z nich jest DownDetector. Wykres pokaże wszystkie najnowsze informacje po raz ostatni i wskaże przyczyny słabego połączenia użytkowników z grą.

Jeśli awaria była nieplanowana, pozostaje tylko osobiście sprawdzić różne społeczności lub strony pod kątem uruchomienia i stabilnej pracy serwerów. W przypadku zaplanowanej kontroli należy odczekać określony czas na zakończenie prac.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Dodaj komentarz

Adblock
detektor