Błąd Valorant: nie udało się zainstalować wymaganych zależności

Błąd w grze Valorant „Nie udało się zainstalować niezbędnych zależności” jest powiązany z anty-cheatem Vanguard, bez którego nie będziesz mógł grać.

Najczęściej błąd zależności pojawia się w systemie Windows 7. W 10. wersji systemu Windows problem również występuje, ale zwykle rozwiązuje się go, po prostu ponownie uruchamiając komputer lub klikając przycisk „Aktualizuj” pod powiadomieniem o samym błędzie.

Poniżej znajdują się nie tylko ogólne zalecenia dotyczące naprawy błędu, które programiści podają na oficjalnej stronie internetowej. Sporządziliśmy najbardziej wyczerpującą listę możliwych przyczyn i metod, które mogą pomóc. Pisząc ten artykuł, wzięliśmy również pod uwagę odpowiedzi prawdziwych użytkowników, którym udało się rozwiązać problem instalowania zależności.

Dla każdego rozwiązania metoda będzie indywidualna, dlatego w przypadku braku pozytywnego wyniku zaleca się stosowanie wszystkich dostępnych metod. Jeśli problem w żaden sposób nie zniknie, to priorytetem jest napisanie do supportu Valorant.

Zależności nie są zainstalowane - co robić?

 1. Odinstaluj anty-cheat Vanguard i zainstaluj ponownie. Najpierw musisz wyłączyć anty-cheat. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Vanguard i wybierz Exit Vanguard.Następnie możesz odinstalować Vanguard na kilka sposobów. Alternatywnie, poprzez standardowe narzędzie „Odinstaluj programy”, które jest dostępne we wszystkich wersjach systemów operacyjnych (zobacz zrzuty ekranu pod spoilerem).
  Zobaczyć
  Windows10Przewiń w dół, aż zobaczysz listę wszystkich zainstalowanych aplikacji na komputerze.Windows 7, 8 (będzie działać na Windows XNUMX)
  W nowych aktualizacjach dezinstalacja jest możliwa poprzez ikonę w zasobniku - otwórz element „Więcej” w menu kontekstowym ikony i wybierz „Unistall Vanguard”.Aby zainstalować anty-cheat, wystarczy uruchomić skrót do gry Valorant, a instalacja rozpocznie się automatycznie. Następnie natychmiast uruchom ponownie komputer bez uruchamiania gry i sprawdź, czy błąd zniknął.
 2. Całkowicie odinstaluj Valorant. Zainstaluj najnowsze aktualizacje w systemie Windows, w tym aktualizację sterowników karty graficznej. Mówimy najpierw o sekwencyjnej instalacji pakietów aktualizacji KB4474419, a następnie KB4490628. Na koniec zaktualizuj sterownik karty graficznej. Po zainstalowaniu każdej aktualizacji pamiętaj o ponownym uruchomieniu. Następnie wyłącz program antywirusowy i zaporę ogniową, zainstaluj klienta Valorant od podstaw. Jeśli nie ma pliku instalacyjnego, oto link: pobierz Valoranta. Poczekaj, aż wszystkie komponenty zostaną zainstalowane, w tym anty-cheat. Nie naciskaj przycisku „Graj”, ale natychmiast zamknij klienta. Uruchom ponownie system Windows, a błąd powinien zniknąć. Dodatkowo zaleca się dodanie folderu z Vanguard i Valorant do wykluczeń antywirusowych.
 3. Ustaw ustawienia uruchamiania gry w trybie zgodności. Kliknij prawym przyciskiem myszy skrót gry, wybierz zakładkę „Zgodność” i zaznacz pole „Uruchom ten program w trybie zgodności 7/8.1/10”.

Ostatnim krokiem, kiedy musisz całkowicie odinstalować grę wraz z anty-cheatem, jest radykalny sposób, jeśli to nie pomogło, musisz skontaktować się z pomocą techniczną.

Zobacz szczegółowe wideo.

dodatkowo

Aby zaktualizować „drewno opałowe” karty graficznej, opracowano specjalne narzędzia:

 • DOŚWIADCZENIE nVidia-GEFORCE https://www.nvidia.com/ru-ru/geforce/geforce-experience/download/;
 • dla Radeona można używać wielu programów https://www.amd.com/ru/support/kb/faq/gpu-131.

Jeśli podczas instalacji pakietów opisanych w punkcie 2 wystąpi błąd, możliwe, że wyłączyłeś usługę odpowiedzialną za aktualizacje systemu - Windows Update. Przejdź do „Usług”. Aby to zrobić, naciśnij kombinację klawiszy „Windows + R”, wprowadź polecenie „services.msc” i kliknij „OK”.

Znajdź usługę, otwórz właściwości prawym przyciskiem myszy i ustaw typ uruchamiania na „Automatyczny”, uruchom ponownie system. Spróbuj ponownie uruchomić aktualizacje.

Mamy nadzieję, że materiał pomógł ci poradzić sobie z błędem niezbędnych zależności.

Koniecznie wypiszcie się w komentarzach o wyniku, a najlepiej napiszcie, która metoda zadziałała, żeby przyszłym graczom było łatwiej.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Dodaj komentarz

Adblock
detektor