Jak poddać się Valorantowi nie czekając na koniec gry

Po aktualizacji Valorant 1.02 twórcy wprowadzili funkcję wcześniejszego zakończenia meczu. W meczach rywalizacyjnych CS:GO funkcja poddania się jest popularna. Czasami jedna drużyna jest obiektywnie mocniejsza od drugiej o głowę i wygrywa każdą rundę bez szans, wtedy po prostu nie ma sensu grać. Lub oszuści grają dla drużyny przeciwnej, z którą bardzo trudno sobie poradzić. Następnie można rozpocząć głosowanie w ramach drużyny, a jeśli zbierze się większość głosów, mecz zakończy się przed terminem.

Aby poddać się Valorantowi, musisz otworzyć czat i wpisać komendę „/surrender”. Rozpocznie się głosowanie, w którym musi wziąć udział każdy zawodnik z drużyny. Aby przedwcześnie zrezygnować, trzeba zdobyć większość głosów. Aby się zgodzić, musisz nacisnąć klawisz F5, aby odmówić - F6. Lub napisz „/tak” lub „/nie” na czacie. Możesz także użyć polecenia „/ff”, aby zagłosować.

Skorzystaj z opcji, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.

  • Jeśli głosowanie wypadnie pomyślnie, gra zakończy się na początku następnej rundy. Na przykład, jeśli aktualnie grasz w 10. rundzie i podczas niej wszyscy głosowali za poddaniem się, to wraz z rozpoczęciem 11. rundy mecz się zakończy.
  • Ważne! Bezczynność podczas głosowania zostanie uznana przez grę za pozytywny głos, więc jeśli jesteś przeciwny wcześniejszemu zakończeniu gry, zagłosuj przeciw.
  • Raz na fazę gry możesz zaoferować poddanie się w grze Valorant. Jeśli któryś z graczy zaproponuje poddanie się wcześniej, nadal będziesz mieć możliwość oddania głosu.
  • Możesz zrezygnować po 7. rundzie lub natychmiast po tym, jak jeden z członków drużyny opuści grę z dowolnego powodu, niezależnie od tego, po której stronie grasz.
  • W przypadku poddania się, według twórców, ocena uzyskana w bieżącym meczu jest całkowicie anulowana.
podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Dodaj komentarz

Adblock
detektor