Rangi w Valorant

Valorant to uznana wieloosobowa gra wideo, która jest głównym konkurentem Counter-Strike: Global Offensive. Podobnie jak w przypadku większości podobnych produktów, Valorant posiada system rankingowy lub, jak to się również nazywa, system rankingowy. Jest to konieczne, aby wskazać poziom gracza i określić jego umiejętności, czyli zrozumieć, jak dobrze grasz. W sumie jest 9 stopni, o których porozmawiamy w artykule.

Jak zdobyć rangę w Valorant

Rozpoczynając grę, powinieneś zrozumieć, że tryb oceny nie otworzy się natychmiast. Będziesz musiał rozegrać co najmniej 20 normalnych gier, aby zacząć i zrozumieć ogólną mechanikę. Umożliwi to otwarcie rankingu, ale nie pozwoli na podniesienie rangi, ponieważ będzie to wymagało rozegrania pięciu meczów kalibracyjnych, po których automatycznie zostanie Ci przypisana ranga oparta na Twoim poziomie umiejętności. Przy ustalaniu rangi bierze się pod uwagę nie tylko wygraną lub przegraną, ale także to, jak skutecznie gracz działał podczas gry.

W miarę jak zwiększasz swoją osobistą ocenę gry rankingowej, będziesz stopniowo zwiększać swoją rangę w ten sam sposób. I dopiero wtedy dostępne będą dla ciebie mecze, w których przeciwnicy będą prawie na tym samym poziomie co ty (w granicach dwóch rang od twojego). Jest to wygodne, ponieważ na pewno nie spotkasz zbyt mocnego gracza, który nie będzie miał szans na pokonanie z powodu braku doświadczenia.

Jakie są rangi w grze

Każdy fan zespołowych gier wideo w 2023 roku wie o istnieniu gry Valorant, ale nowicjusze wciąż są słabo zorientowani w systemie tytułów. Początkowo gra miała 8 rang (tytułów), ale po rozpoczęciu piątego odcinka dodano kolejną. Teraz jest dziewięć stopni, ale każdy z nich (oprócz ostatniego) zawiera jeszcze trzy podpoziomy. W sumie gra ma 25 rang, według których rozdzielani są gracze.

Teraz czas na uporządkowanie wszystkich rang w legendarnej strzelance Valorant:

  1. Żelazo - poziom początkowy, który zazwyczaj otrzymują początkujący, którzy są jeszcze słabo zorientowani w rozgrywce.
  2. Brązowy - poziom jest również uważany za słaby, ale ci gracze są mniej lub bardziej zorientowani w grze.
  3. Srebrny (srebrny) - tutaj gracze zaczynają już rozumieć mechanikę gry, mogą trafić w cel i wykorzystać umiejętności.
  4. Złoto (złoto) - gracze na tym poziomie dobrze już znają możliwości swojego agenta i rozumieją, jakie cechy mają postacie przeciwników.
  5. Platyna (Platyna) - użytkownicy tego poziomu grają stosunkowo dobrze, dobrze orientują się w mapach, doskonale zarządzają agentem, ale czasem mają wady.
  6. diament (diament) - tacy gracze mają dość dobry poziom umiejętności, umiejętnie wykorzystują wszystkie zalety swojego agenta, strzelają przyzwoicie, a czasem nawet używają różnych fajnych żetonów.
  7. rozkwit (Ascendent - użytkownicy, którzy otrzymają ten tytuł, to doświadczeni gracze. Są szybcy i bardzo dobrze rozumieją zasady gry.
  8. Nieśmiertelny - jeden z najwyższych tytułów. Tacy gracze są biegli w posługiwaniu się bronią i wiedzą, jak stosować różne sztuczki. Są zręczne i inteligentne.
  9. Promienny - tytuł ten nadawany jest najlepszym z najlepszych, prawdziwym profesjonalistom. Zwykle e-sportowcy grają na tym i poprzednim poziomie. Tylko ci, którzy znajdują się w pierwszej 500 najlepszych graczy w swoim regionie, mogą zdobyć tę rangę, ale dodatkowo musisz mieć wysoką ocenę gier rankingowych (RGR).

Wielu nadal interesuje pytanie, jak zdobyć tytułowy brelok do kluczy w grze Valorant? Podawana jest więc na końcu odcinka za najlepszą rangę aktu, po której można powiesić na niej swoją broń jako oryginalną dekorację.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor