Jak zdobyć skórki w Valorant

W grze Valorant wszyscy gracze grają tą samą bronią, ale twórcy wymyślili skórki, które pozwalają zmienić ich wygląd i efekty dźwiękowe, ale o tym, jak je zdobyć, powiemy w tym artykule. Oczywiście dla użytkowników, którzy spędzają dużo czasu w tej grze, ważne jest, aby wygląd broni różnił się od innych graczy, ponieważ pozwala to pokazać swoją indywidualność i wyróżnić się na tle innych, a to będzie przyjemniej będzie patrzeć na broń palną lub białą, która ma oryginalny design.

Sposoby zdobywania skórek

Biorąc pod uwagę, że Valorant jest grą darmową, a jej twórcy wciąż muszą jakoś zarabiać, wprowadzili datki, które notabene nie są obowiązkowe, ale czasami ciężko bez nich. Oznacza to, że zaimplementowano tutaj prawie ten sam system, co w grze wideo Counter-Strike: Global Offensive. Istnieją trzy główne opcje odblokowywania skórek i przeanalizujemy każdą z nich.

Umowy agencyjne

Oczywiście wielu graczy zastanawia się, jak zdobyć darmowe skórki Valorant, aby zaoszczędzić pieniądze. Jest taki sposób. Musisz podpisać umowy z agentami. Oprócz tego, że pozwoli ci to odblokować wielu różnych agentów, umożliwi to również zdobycie skórki do pistoletu za darmo, ale w tym celu musisz ulepszyć kontrakt do końca.

Karnet bojowy

Jest jeszcze jedna opcja, w jaki sposób możesz zdobyć skórki w grze wideo Valorant za darmo, i ma to również znaczenie w 2023 roku. Gra posiada coś takiego jak przepustka bojowa, która jest podzielona na dziesięć rozdziałów i obejmuje określoną liczbę poziomów. Innymi słowy, musisz ulepszyć przepustkę bojową, a do tego potrzebujesz jak najwięcej:

  • Graj i spróbuj wygrać.
  • Wykonuj codzienne i cotygodniowe zadania.
  • Zdać testy.

Wszystko to pozwala ostatecznie zdobyć skórki, ale należy zrozumieć, że nie będą one najbardziej oryginalne i w większości tylko do pistoletów. Zaletą tej metody jest to, że ta nagroda jest przyznawana jako bonus za darmo i nie trzeba nawet kupować wersji premium karnetu, chociaż pozwala ona na uzyskanie większej liczby różnych nagród.

Zakup w sklepie

Oczywiście użytkownicy są zainteresowani nauką, jak zdobyć skórki w Valorant bez datków. Niestety, te opcje się wyczerpały. Najszybszym i najwygodniejszym, ale kosztownym sposobem na zdobycie skórek jest kupowanie ich za walutę w grze, którą kupuje się za prawdziwe pieniądze.

W grze wideo jest sklep, w którym możesz dokonać zakupu, ale nie spiesz się, aby się radować. Nawet jeśli masz pieniądze, uzyskanie pożądanej skórki nie jest takie łatwe. Ich zestaw jest limitowany, więc na potrzebną kolekcję lub konkretny przedmiot trzeba czasem czekać miesiącami.

Po przejściu do sklepu sprawdź, jakie skórki są dostępne i jeśli jest tam ta, której potrzebujesz, to kup ją jak najszybciej. Pamiętaj też, że na dole znajduje się sekcja „Oferty”. Obejmuje to najmniej pożądane, najpopularniejsze lub najstarsze skórki.

Nocny targ

Tutaj gracze mogą zdobyć skórki broni w Valorant w lepszej cenie, a teraz dowiesz się, jak to zrobić. Nocny targ pojawia się w grze bez żadnego powiadomienia, więc bądź na to przygotowany.

Ikona przypominająca kartę do gry pojawi się w prawym górnym rogu w pobliżu sekcji „Sklep”, po kliknięciu której użytkownik trafia na noc lub, jak to się nazywa, „czarny rynek”. Tutaj zobaczysz 6 kart. Otwórz je wszystkie, aby zobaczyć, jakie masz skórki (będą one unikalne dla każdego gracza). Oferta jest ważna tylko przez 14 dni, więc pospiesz się, aby kupić upragnioną skórkę. Zwykle oferują duże zniżki.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor