Kupowanie kont Valorant

Wieloosobowa strzelanka Valorant została wydana przez Riot Games w 2020 roku. Projekt od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem i nadal jest jedną z najpopularniejszych gier online. Średnia frekwencja to dziś około 1,5 miliona graczy. W szczytowych momentach testów beta liczba ta sięgała trzech milionów. Wiele osób, widząc już wszystkie możliwości, jakie oferuje Valorant, zdecydowanie decyduje się na dalsze korzystanie z gry. Jednocześnie nie każdy ma wolny czas, aby zdobyć fajne, jasne skórki dla swoich postaci. Możesz nadal cieszyć się dobrze zaprojektowaną rozgrywką, jeśli ją odwiedzisz Sklep z kontami Valorant i kup sobie konto ze wszystkim, czego potrzebujesz.

Możliwości projektu Valorant.house

Użytkownicy serwisu Valorant.house mogą bardzo szybko pozyskać dla siebie konto Valorant z potrzebnymi im skórkami. Na stronie głównej znajduje się przydatna wyszukiwarka, która umożliwia filtrowanie produktów na podstawie następujących parametrów:

  • kategorie (rachunki losowe lub konta z opisem);
  • region (RUS, UE, Jceania, łacina i tak dalej);
  • rangi (począwszy od nierankingowej, a kończąc na Diamentowej lub Nieśmiertelnej).

Koszt towarów może wynosić od bezpłatnego do 1500 rubli. Aby otrzymywać darmowe gadżety i upominki od administracji, należy zapisać się na listę mailingową Valorant.house oraz sieci społecznościowe, za pośrednictwem których dystrybuowanych jest wiele świetnych skórek.

Bezpieczeństwo zakupu konta Valorant

Kupując konto w grze Valorant, kupujący może zmienić powiązaną z nim pocztę i otrzymywać wszystkie ważne powiadomienia z gry na swój zwykły adres e-mail. Aby to zrobić, strona ma specjalną sekcję ze szczegółowymi instrukcjami krok po kroku.

Jeśli na którymś etapie użytkownik ma trudności z korzystaniem z konta zakupionego za pośrednictwem Valorant.house lub jego zawartość nie spełnia oczekiwań kupującego, zawsze można skontaktować się z obsługą klienta i rozwiązać wszelkie problemy, które się pojawią.

Za konto Valorant możesz zapłacić kartą bankową, a także portfelami elektronicznymi QIWI, Yumoney, ApplePay czy GooglePay. Klienci mogą wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie opcję. Wybierz najłatwiejszy sposób na zdobycie skórek i ciesz się w pełni bitwami na arenach gry Valorant już dziś!

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor