Błąd funkcji DX11 w Valorant: wyjaśnienie, jak naprawić problem

Masz problem z brakiem funkcji DX11 w grze Valorant i nie wiesz, jak go naprawić? Nie szukaj dalej, naprawimy cię.

Valorant to obecnie bardzo popularna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. Dzięki grającym w nią streamerom i twórcom treści, a także wielu konkursom toczącym się przez całą dobę, ma bardzo żywą społeczność. Oczywiście w takiej grze jest wiele błędów i problemów. Riot Games zwykle bardzo szybko wydaje łatki i je naprawia. Czasami niektóre błędy wymagają ręcznej korekty. Błąd funkcji DX11 jest jednym z nich -

https://deadraider.ru — DEAD RAID Oficjalna strona fanów gry

Przyczyna błędu funkcji DX11 −

Ten błąd pojawia się ponownie w grze od czasu testów beta. Błąd funkcji jest związany ze sterownikami karty graficznej, które mogą wymagać ponownej instalacji lub aktualizacji. Jednak przed ich aktualizacją musisz odinstalować Riot Vanguard. Riot Vanguard to oprogramowanie zabezpieczające gry firmy Riot Games zaprojektowane w celu zapewnienia najwyższego poziomu integralności rywalizacji. Nie martw się, po ponownym zainstalowaniu gry to oprogramowanie zostanie łatwo ponownie zainstalowane. Poniżej przedstawiono kroki rozwiązywania problemów. Postępuj zgodnie z nimi całkowicie i miejmy nadzieję, że na końcu nie będziesz już otrzymywać DX11 Feature Level 10.0, który jest wymagany do uruchomienia błędu silnika w Valorant.

Kroki, które należy wykonać −

Odinstaluj Riot Vanguard —

Kliknij menu Start systemu Windows.
Wyszukaj „Dodaj/usuń programy”
Otwórz pierwszy wynik.
W nowym menu znajdź „Riot Vanguard”.
Kliknij ikonę Riot Vanguard i kliknij Odinstaluj.
Potwierdź usunięcie.

Zaktualizuj sterowniki karty wideo -

Klikając prawym przyciskiem myszy pulpit systemu Windows, musisz otworzyć dowolny sterownik karty graficznej. Od nich musisz zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji.

Zrestartuj swój komputer -

Po wykonaniu powyższych dwóch kroków uruchom ponownie komputer i otwórz grę. Ponowne załadowanie Riot Vanguard zajmie kilka sekund i gotowe. Problem został rozwiązany i mam nadzieję, że więcej się z nim nie spotkasz.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor