Jak naprawić kod błędu 84 w Valorant

Gracze Valorant byli zachwyceni nową aktualizacją, w której czeka na nich wiele ekscytujących rzeczy. Jednak wielu ma trudności z połączeniem się z grą. Gra online wprowadziła kod błędu o nazwie Valorant Error Code 84, w którym gracze tracą połączenie z grą. Wielu graczy jest zdezorientowanych i chce wiedzieć, kiedy błąd Valorant 84 zostanie naprawiony.

Laptopy do gier nowej generacji link

Co to jest kod błędu 84 w Valorant?

Gracze na całym świecie zainstalowali najnowszą aktualizację Valorant, oczekując wielu nowych funkcji. Jednak kod błędu Valorant 84 rozczarował ich, ponieważ nie mogli połączyć się z serwerami. Z powodu tego błędu gracze utknęli w pętli rozłączania i ponownego łączenia. W ciągu ostatnich kilku godzin sytuacja ta powtarzała się w kółko.

Valorant potwierdził problemy z serwerem na swoim oficjalnym koncie na Twitterze. Zespół pracuje nad szybkim rozwiązaniem problemu. Potwierdzając problem z serwerami Valorant, twórcy zgłosili go na Twitterze na piśmie: „Jesteśmy świadomi problemów z zamykaniem serwerów w NA/LATAM/BR i badamy je”. Zespół nawet przeprosił za to niedociągnięcie.

Ile czasu zajmie rozwiązanie problemu błędu 84 w Valorant?

Błąd Valorant 84 nie jest wymieniony na oficjalnej stronie wsparcia gry. Rozwiązanie takich problemów związanych z serwerami Valorant zajmuje zespołowi maksymalnie jeden dzień. Gracze mogą liczyć na to, że zespół wkrótce rozwiąże wewnętrzne problemy, które powodują błąd połączenia Valorant. W tej chwili gracze będą musieli poczekać, aż zespół rozwiąże ten problem i zaprezentuje nową aktualizację.

Oto, co piszą sami gracze: „Ktoś jeszcze ma kod błędu 84? To jest szalenie irytujące. Musiałem ponownie uruchamiać grę 3 razy”. Podczas gdy inny użytkownik zauważył ze smutkiem: „Z jakiegoś powodu pojawiają się błędy 84 i 31”. To nigdy wcześniej się nie wydarzyło. Nie mogę grać. Co się dzieje?"

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor