Jak grać w valorant z botami

Popularna gra Valorant od Riot Games to wieloosobowa strzelanka pierwszoosobowa, dlatego wymaga pracy zespołowej. Jak to często bywa, niepowodzenia jednego gracza pociągają za sobą stratę całej drużyny, dlatego wielu graczy interesuje pytanie, czy można grać w Valorant z botami? Ten tryb gry jest rodzajem treningu, pomaga poznać zdolności twojej postaci i doskonalić jej umiejętności. Ta przydatna funkcja pozwoli ci dobrze przygotować się przed grą zespołową, aby nie zawieść swoich towarzyszy w kluczowym momencie. W tej grze przewidziana jest taka możliwość, a jak z niej korzystać, przeczytaj dalej w artykule - spróbujmy to wspólnie rozgryźć.

Jak grać z botami w Valorant

Pierwszym krokiem jest zrozumienie, czym są boty. W grach boty nazywane są postaciami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję i automatycznie wykonują czynności według określonego scenariusza. Zostały zaprojektowane tak, aby prawdziwy gracz mógł trenować, doskonalić swoje umiejętności na bardziej wrażliwym i mniej zwrotnym przeciwniku, a następnie wykazywać się doskonałymi wynikami bezpośrednio w meczach. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku użytkowników, którzy dopiero uczą się gry.

Przyjrzyjmy się więc krok po kroku, jak włączyć bota. Aby to zrobić, musimy przejść do trybu treningowego. Robi to tak:

  1. Przechodzimy do punktu „Test umiejętności”.
  2. Następnie wybierz „Start”, po czym rozpocznie się tryb treningowy.
  3. Teraz na klawiaturze naciska przycisk „F3”, który otworzy menu.

W tym menu możesz dokonać pewnych ustawień, na przykład wybrać prędkość botów, a także liczbę trafień (liczbę zabójstw), po których trening zostanie rozpatrzony. Możesz także wybrać nieskończoną liczbę rund, włączyć lub wyłączyć pancerz botów, a także wskazać, czy poruszają się one na boki, czy nie. Po zakończeniu wszystkich ustawień należy kliknąć „Gotowe”, a następnie „Start” lub „Trening”. Następnie otworzy się lokacja, w której będziesz miał okazję dopracować mechanikę bitwy.

Alternatywny sposób

Powiedzieliśmy ci najwygodniejszy i najłatwiejszy sposób gry przeciwko botom w grze wideo Valorant, ale jest jeszcze jedna opcja, chociaż jest to jeszcze bardziej sztuczka, o której nie wszyscy wiedzą. Możesz stworzyć robota, używając kobiecej postaci Sage. 3

Ma wyjątkową zdolność wskrzeszania. Musisz zabić przyjaciela lub popełnić samobójstwo, a następnie wskrzesić postać, po czym znajdziesz się w jego ciele, a zamiast zwłok pojawi się rodzaj bota. Oczywiście jest to mało przydatne, ponieważ w tym przypadku nie ma jego regulacji i nie ma ruchów, ale z jego pomocą można na przykład nauczyć się celować i strzelać.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor