Yora Valorant. Charakter, zdolności, zwroty

W grze Valorant występuje wiele ciekawych postaci, jednak szczególną popularność wśród graczy zyskał agent płci męskiej o pseudonimie Yoru. Ma dość silne umiejętności i zdolności, które przy odpowiednim podejściu mogą sprawić przeciwnikom sporo kłopotów. Grając jako Yor w grze Valorant pamiętaj, że możesz oszukać i zmylić każdego przeciwnika, co więcej, możesz to zrobić całkiem zgrabnie i pięknie.

Biografia postaci

Yoru (Agent 14) uważany jest za pierwszorzędnego pojedynkowicza i zabójcę, potrafiącego wykazać się znakomitymi wynikami w zespole, prowadząc agresywną grę, mimo że młody człowiek ma zaledwie 15 lat. Rzućmy okiem na biografię tego faceta:

 • Urodzona w Tokio w Japonii.
 • Jego prawdziwe imię to Ryo Kiritani.
 • Kryptonim - Stealth (STELS).
 • Rasa jest promienistą.

W strzelance Valorant wojownik Yoru jest niewątpliwie jednym z najbardziej niezwykłych i interesujących agentów, dlatego zakochał się w wielu graczach na całym świecie, którzy stworzyli wiele pięknych dzieł ze swoim ulubieńcem.

Postać Yoru

W pracy młody człowiek jest przyzwyczajony do polegania tylko na sobie, nawet w grze zespołowej, dlatego jest typowym samotnym wilkiem. Nie jest w stanie wczuć się zarówno w wrogów, jak i sojuszników. Ma słaby kontakt z innymi, co inni agenci uważają go za negatywną cechę charakteru.

Mimo dość młodego wieku facet jest pewny siebie, niezależny i kochający wolność. Jego wygląd i zachowanie przypominają twardych nastolatków widzianych w azjatyckich programach rozrywkowych i filmach. Postać jest arogancka i dumna, co wyraża się w jej ciągłym przechwalaniu się. Yoru przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i zawsze nosi przy sobie grzebień motylkowy, który w grze Valorant przedstawiany jest jako nóż.

Zdolności Yoru

Wie, jak kontrolować wymiary i tworzyć dziury czasoprzestrzenne, dzięki którym może przedostać się na terytorium wroga. Najbardziej niezwykły agent o wyjątkowych zdolnościach. Pochodzący z Japonii jest obdarzony następującymi umiejętnościami:

 1. Podstawowa umiejętność:
 • Przynęta – Wcześniej Yoru potrafił tworzyć odgłos kroków, ale taka umiejętność nie dawała żadnych korzyści. Teraz tworzy własny cień, a właściwie klona - tak widzą go jego przeciwnicy, ale dla sojuszników ta kopia agenta jest wyświetlana na niebiesko. Jeśli wróg do niego strzeli, zostanie oślepiony.
 • oszołomić – nie jest to najtańsza umiejętność, ale czasami może zadecydować o wyniku bitwy. Błysk to granat, który eksploduje po odbiciu się od ściany i oślepia wrogów oraz sojuszników w zasięgu na kilka sekund po trafieniu. Tym razem wystarczy na zabicie członka wrogiej drużyny.
 1. Zdolność podpisu:
 • Intruz (teleportacja) - agent wystrzeliwuje ruchomą kulę lub może ją zainstalować w dowolnym miejscu. Ponowne naciśnięcie przycisku umiejętności pozwala Yorowi teleportować się do miejsca, w którym znajduje się kula.
 1. Ostateczna zdolność:
 • Dryf przestrzenny - najbardziej niezwykła umiejętność, która pozwala agentowi stać się niewidzialnym na 14 sekund iw tym momencie może korzystać ze wszystkich wymienionych powyżej umiejętności, ale rzucając pendrive'em również zostanie oślepiony.

zwroty Yoru

Jeśli zastanawiasz się, kto udzielił głosu Yorze w grze wideo Valorant, ale w wersji rosyjskiej tą osobą jest Jegor Wasiljew, a po angielsku postać została wyrażona przez Daisuke Takashahi.

W grze Valorant frazy Yoru mogą posłużyć do dość dobrego zrozumienia jego postaci, a także do poznania jego stosunku do innych agentów. Mówi na przykład: „Będę walczył z każdym. Będę walczył ze wszystkimi” lub „Pięciu wrogów. Cała piątka jest moja, nie masz nic do roboty. Te zwroty potwierdzają jego silny charakter, pewność siebie i nieustraszoność przed przeciwnikami.

wniosek

Yora to jeden z najlepszych pojedynkowiczów w grze Valorant. Pełen jego potencjał ujawnił się po wprowadzeniu przez twórców produktu zmian, które zadowoliły fanów gry. Teraz jego umiejętności stały się naprawdę przydatne dla drużyny i skuteczne w walce. Yoru to pierwszorzędny oszust, który potrafi zmylić każdego przeciwnika.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor