Agentka Cypher w Valorant

Cypher to agent-obserwator w grze Valorant, ekspert od obrony, który jest w stanie zapewnić swojej drużynie niezawodną ochronę na polu bitwy. Postać ta tylko na pierwszy rzut oka wydaje się przewidywalna, jednak w rzeczywistości dysponuje całkiem ciekawymi zdolnościami, dzięki którym może spowalniać przeciwników, a także kontrolować ich ruch za pomocą szpiegowskich kamer.

Szyfrować

Biografia

Cypher to tajemniczy agent płci męskiej, który jest swego rodzaju postacią. Nie przypomina innych wojowników zarówno pod względem wyglądu, jak i możliwości. Zapoznajmy się z kilkoma faktami z jego biografii:

  • Prawdziwe imię Cyphera w grze wideo Valorant to Amir el-Amari, co po arabsku oznacza „książę księżyca”.
  • Pochodzi z Rabatu w Maroku.
  • Przedstawiciel rodzaju ludzkiego.
  • Rolą w grze jest strażnik.

Jeśli zwrócisz uwagę na wypowiedzi Seifera po rosyjsku w grze Valorant o tym, że prowadzi go wola Allaha, to możesz zrozumieć, że jest on muzułmaninem, jak większość mieszkańców Maroka.

Agent nigdy nie zdejmuje maski i ukrywa swoją tożsamość nawet przed najbliższymi towarzyszami, gdyż uważa to za duże ryzyko dla siebie. Dla wielu graczy ten konkretny wojownik z uniwersum Valorant jest ulubieńcem, w związku z tym pojawiła się duża liczba pięknych rysunków Cyphera w stylu artystycznym.

Funkcje agenta

Postać działa w oparciu o rozmaite pułapki i gadżety, a także dobrze porusza się po mapach, co pozwala mu na wybieranie dogodnych miejsc do rozstawiania pułapek, które nawet na odległość będą wyrządzać szkody graczom przeciwnej drużyny. Dzięki swoim umiejętnościom będzie świadomy każdego manewru wroga.

Jeśli agent Cypher aktywuje gadżet w odpowiednim czasie, wszyscy jego sojusznicy otrzymają ostrzeżenie o lokalizacji wrogów i stanie się tak nawet jeśli Cypher zostanie zabity. Ponadto jest w stanie wydobyć przydatne informacje z martwych przeciwników, dowiadując się o lokalizacji ich sojuszników. Dlatego jest szczególnie wartościowym zawodnikiem dla drużyny. Warto zaznaczyć, że agent nie dysponuje ani jedną umiejętnością, która mogłaby zadać obrażenia wrogowi.

Wygląd

Cypher nosi szare spodnie wpuszczone w buty i długi, jasny płaszcz z wysokim kołnierzem. Ten płaszcz sięga do kostek i ma metalowe wstawki na ramionach i klatce piersiowej. W płaszczu trzyma wiele przydatnych rzeczy, których używa w walce z wrogami. Na głowie ma kapelusz z szerokim rondem, zakrywający twarz agenta, na szczycie którego znajduje się mała antenka. Na dłoniach ma niebieskie rękawiczki ze świecącymi wstawkami, które działają jak magnesy. Twarz Cyphera jest ukryta za maską. Warto zauważyć, że absolutnie wszystkie części jego skóry są starannie ukryte.

Zdolności Cyphera

Umiejętności każdego agenta są unikalne i Cypher nie jest wyjątkiem:

Umiejętność pasywna:

  • Cyberkomórka – agent rzuca przed siebie celę i może ją aktywować w dowolnym momencie iz dowolnego obszaru mapy. Otwarta cela tworzy wokół siebie barierę, spowalniając w ten sposób członków wrogiej drużyny chcących przez nią przejść, a także blokuje widok wszystkim postaciom.
  • Rozciąganie – montowany od ściany do ściany w postaci wiązki laserowej. Jeśli wróg go dotknie, wówczas ujawni się, zostanie chwilowo unieruchomiony, a nawet ogłuszony.

Umiejętność podpisu:

  • Kamera - można go umieścić na dowolnej ścianie i monitorować teren. Cypher może również strzelać strzałkami śledzącymi, które oznaczają wrogów i wskazują ich lokalizację, dopóki kamera nie zostanie zniszczona.

Ostateczna umiejętność:

  • neurokradzież - jeśli wycelujesz w martwego wroga, możesz uzyskać od niego informacje o lokalizacji żywych członków wrogiej drużyny. Pojawią się one na mapie tylko na krótki okres czasu. I nie tylko agent ich zobaczy, ale wszyscy jego zwolennicy.

wniosek

Cypher to zuchwała i inteligentna postać, która kiedyś była zabójcą, ale potrafi okazywać ciepłe uczucia niektórym agentom. Jest przydatnym graczem, który z łatwością dostrzega wrogów i spowalnia ich. Jego umiejętności są ważne, a czasem wręcz niezbędne dla wszystkich członków drużyny, ponieważ doskonale kontroluje wiele części mapy.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor