Waleczna sowa. Zdolność do gry

Sowa (Sova) to szósty agent w grze Valorant, który pojawił się w niej od samego początku. Łucznictwo pierwszej klasy, a także doświadczony myśliwy, który pomaga pokonać wroga. Posiada zdolności zwiadowcze, dzięki którym szybko odnajduje wrogów i otrzymuje o nich maksymalnie przydatne informacje, które mogą być cenne dla drużyny. Postać może grać w ataku lub obronie. Wraz z sojusznikami, w tym Sage, Fade, Breach, możesz opracować wiele ciekawych strategii, w których Sowa będzie dość skuteczna.

Agent sowy

Ciekawe fakty na temat postaci

Sowa to rosyjski agent, który świadomie wybrał dla siebie taki pseudonim. Jak wiecie, sowy to bardzo bystre ptaki, podobnie jak nasz wojownik, który doskonale włada łukiem. Urodził się i wychował w Arktyce pośród wiecznego zimna i zimna, które niewątpliwie zahartowało jego ciało i ducha. Prawie nic nie wiadomo o życiu faceta przed dołączeniem do organizacji VALORANT Protocol, poza tym, że ma doświadczenie wojskowe. Zapoznajmy się z kilkoma faktami z biografii wojownika:

 • Prawdziwe imię Sowy w grze Valorant to Sasha Novikov.
 • Kryptonim - Łowca.
 • Kraj urodzenia - Rosja.
 • Rasa to osoba.
 • Rola jest inicjatorem.
 • Główną specjalizacją jest inteligencja.

Facet wyśledzi wroga, gdziekolwiek się ukrywa i wyeliminuje go tak szybko, jak to możliwe. Sowa to zwinny, szybki i zimnokrwisty agent, który ma wielu fanów, którzy tworzą niesamowite rysunki swojej ulubionej postaci w grze Valorant. Jego wrogowie nazywają go człowiekiem, który nigdy nie chybia. Sasha wciela się w rolę doskonałego łucznika, ale należy pamiętać, że nie jest on doskonały i pewnego dnia może chybić.

Charakter postaci

Sowa, pomimo swojej wojowniczości, jest raczej zrównoważoną i powściągliwą osobą. Jest lojalny wobec sojuszników, ale bezlitosny wobec wrogów. Facet docenia kolegów z drużyny, szanuje i zachęca w każdy możliwy sposób. Agent #6 to zdecydowanie gracz zespołowy, który wierzy w zwycięstwo swoich towarzyszy. Jego opanowanie na polu bitwy i wytrzymałość dodaje otuchy sojusznikom i podnosi morale.

Niektóre zwroty Sowy, które wypowiadał w grze Valorant, potwierdzają jego wiarę w swoje umiejętności, a także determinację, np. „Gdziekolwiek oni są, znajdę ich”.

Zdolności Sowy

Zamiast oka agent ma specjalną protezę, która najwyraźniej daje mu możliwość celnego strzelania. W strzelance Valorant Sowa używa składanego łuku jako głównego rodzaju broni, a także specjalnych strzał różnego rodzaju. Przyjrzyjmy się teraz bliżej każdej z jego umiejętności:

 1. Podstawowa umiejętność:
 • Porażająca Strzała - za pomocą łuku agent wystrzeliwuje elektryczną strzałę, która trafiona we wroga zadaje mu obrażenia. Uderzenie w ścianę strzałą pozwala zepsuć zdrowie wrogom w jej polu działania. Aby zwiększyć zasięg strzały, musisz przytrzymać klawisz ataku przez co najmniej 5 sekund. Za pomocą strzały porażającej w grze Valorant Sowa może wykonać wiele efektownych rzutów.
 • Drone Sowa - agent odpala drona, którego ruchem może sterować. Urządzenie lata na różne odległości, ale tylko do końca swojego życia. Dron wystrzeliwuje specjalne strzałki w stronę wrogów, po czym cała drużyna Sowy widzi lokalizację wroga. Strzelając dwukrotnie w samolot, przeciwnik może go zestrzelić.
 1. Zdolność podpisu:
 • Strzała zwiadowcza - z jego pomocą Sowa jest w stanie wykryć przeciwników. Po wystrzeleniu będzie leciał w linii prostej i aktywował się, gdy z czymś zderzy się. Może odbijać się od ścian. Zasięg strzału reguluje się w taki sam sposób, jak przy użyciu strzały uderzeniowej.
 1. Ostateczna zdolność:
 • Gniew Huntera - Sowa jednocześnie wystrzeliwuje trzy potężne strzały (impulsy), które mogą przebić się przez ściany i zniszczyć nawet tych przeciwników, którzy mają maksymalne zdrowie. Ponadto wszyscy wrogowie złapani w obszarze pulsu są podświetleni, zdradzając ich lokalizację.

wniosek

Sowa jest graczem dalekiego zasięgu, wyszkolonym w tropieniu wrogów i zgłaszaniu ich lokalizacji kolegom z drużyny. Ponadto broń, której używa Łowca, jest w stanie zadać przeciwnikowi spore obrażenia. Wszystko to sprawia, że ​​Agent #6 jest bardzo wartościowym i użytecznym graczem.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor