Niekończące się ładowanie i zatrzymanie na ekranie ładowania w Valorant - Jak naprawić błąd

W przypadku, gdy Valorant utknął na ekranie lub zauważyłeś nieograniczone pobieranie, z pewnością pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

W tym przewodniku przedstawimy Ci różne dostosowania, które doprowadzą do standardowego działania strzelanki Valorant na Twoim komputerze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o nieograniczonym ładowaniu i zatrzymywaniu się na ekranie ładowania w strzelance, a ponadto, jak naprawić ten błąd.

Na szczęście istnieje szereg rozwiązań na wypadek utknięcia na ekranie ładowania w strzelance Valorant. Pamiętaj jednak, że nadal możesz utknąć na tym ekranie, jeśli serwer przechodzi właśnie konserwację. Radzimy upewnić się, że ta strzelanka nie jest w żaden sposób zamknięta w celu konserwacji przed wypróbowaniem jednej z poniższych regulacji. W przypadku awarii serwerów Valorant wszystko, co możesz zrobić, to poczekać, aż przestaną działać.

Następnie sporządziliśmy listę różnych rozwiązań, które pomogły najbardziej i zostały faktycznie przetestowane przez graczy w pytaniu Valorant w HYPERŁĄCZU. Najbardziej podstawową rzeczą do zrobienia jest ponowne uruchomienie strzelanki i / lub urządzenia. Następnie na liście:

  • Dokładnie sprawdź połączenie z Internetem;
  • Odinstaluj i ponownie pobierz grę oraz Riot Vanguard (spróbuj ponownie zainstalować na innym dysku twardym);
  • Otwórz Valorant jako administrator (zamknij Valorant, kliknij lewym przyciskiem myszy ikonę rodzaju rozrywki -> „Właściwości” -> zakładka „Zgodność” -> zaznacz „Uruchom tę aplikację jako administrator”;
  • Wyczyść dane „manifest.txt”, a następnie wyczyść pliki o nazwach „Manifest Debug” oraz „Manifest_No”;
  • Zarejestruj się w League of Legends, wyloguj się ze swojego konta i zaloguj do Valorant.

W przypadku, gdy żadna z powyższych rekomendacji z nieograniczonym ładowaniem i zamrażaniem ekranu ładowania w strzelance Valorant nie zorientowała się w żaden sposób, ponownie może to wynikać z faktu, że zabawa jest chwilowo niedostępna, ponieważ serwery są pod napięciem konserwacja lub jakiś problem z siecią internetową. Być może wystarczy poczekać kilka minut, a strzelanka na PC zacznie działać tak jak wcześniej.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor