Agentka Sage

Sage to jedna z żeńskich postaci w grze Valorant o kryptonimie Thorn, która zapewnia drużynie bezpieczeństwo w walce. W tłumaczeniu z angielskiego Sage oznacza „mędrzec”. Można jej przypisać postacie pełniące rolę pomocniczą, które pomagają agentom bardziej gotowym do walki osiągnąć swój cel. Głównym zadaniem Sage'a jest powstrzymanie naporu wroga, a także leczenie, a nawet wskrzeszanie członków swojej drużyny. Nie oznacza to jednak, że nie potrafi skutecznie walczyć.

szałwia

Biografia

Jak większość wojowników w grze, Sage jest raczej niezwykłym agentem z własnymi cechami i ciekawą biografią, z niektórymi faktami, które przedstawimy:  

  • Jego prawdziwe imię to Lin Ying Wei.
  • Kraj - Chiny.
  • Z rasy radiantów.
  • Rola - strażnik (obrońca).

W grze Valorant dziewczyna pełni rolę uzdrowicielki i jest skuteczna zarówno w obronie, jak i w ataku, dlatego Sage jest wartościowym graczem, który może poprowadzić sojuszników do zwycięstwa.

Wygląd agenta

Dziewczyna ma atrakcyjny azjatycki wygląd - brązowookie piękność pochodząca z Chin z długimi czarnymi włosami zebranymi w wysoki kucyk. Sage nosi również wydłużoną grzywkę, ułożoną na bok, która opada poniżej brody. Ma doskonałe rysy, średniego wzrostu i wysportowaną budowę ciała, jednak jak na prawdziwego wojownika przystało. Ta postać z gry wideo Valorant jest kochana przez wielu graczy nie tylko za swoje umiejętności, ale także za oryginalny wygląd, w związku z którym fani stworzyli wiele rysunków artystycznych z Sage.

Zdolności postaci

Sage jest wyjątkową agentką, gdyż jej umiejętności skupiają się zarówno na ochronie i leczeniu członków drużyny, jak i na skutecznych kontrofensywach. Wielu nie docenia znaczenia tego wojownika. Bardzo ważne jest, aby nie dopuścić do jej śmierci w trakcie bitwy, bo od tego zależeć będzie życie sojuszników. Rozważ zdolności Sage w grze Valorant:

Umiejętność pasywna:

  • Kula Bariery (Kula Bariery) - pozwala postawić lodową barierę, za którą można ukryć się przed wrogami i prowadzić do nich celny ogień. Niewiele osób wie, ale lodową ścianę można obrócić o 180 stopni. Ponadto możesz zainstalować go pod sobą, czyli Sades będzie na górze bariery.
  • Powolna kula (Zwolnij ORB) - po rzucie kula pęka w miejscu, w którym wylądowała i tworzy specjalne pole, przechwytujące dość duży promień. Spowalnia pobliskich graczy. Będą musieli poczekać, aż lodowa powierzchnia się roztopi lub będą musieli iść po niej powoli, zdradzając się, ponieważ lód będzie trzeszczał na stopniach.

Umiejętność podpisu:

  • Sfera leczenia (Healing ORB) - to jedna z najważniejszych podstawowych umiejętności Sage, za którą przeciwnicy jej nie przepadają, ponieważ pozwala leczyć cennych sojuszników, którzy mogą zadecydować o wyniku bitwy. Musisz skierować kulę na rannego członka drużyny, którego należy wyleczyć i nacisnąć "Fire". Zaletą jest to, że możesz tego dokonać będąc w odpowiedniej odległości od rannych. Potem jego stan zdrowia stopniowo zacznie się poprawiać. Ponadto, gdy jest ranny, agent może się uleczyć.

Ostateczna umiejętność:

  • Wskrzeszenie - Najlepsza umiejętność Sage. Aby go użyć, musisz wycelować w zmarłego gracza drużyny i nacisnąć „Ogień”. Niemal natychmiast postać powróci do życia iw pełni zdrowia będzie mogła wykonać swoje zadanie. Musisz poświęcić wskrzeszenie na naprawdę ważnych agentów. Ale przed użyciem ważne jest, aby upewnić się, że w pobliżu nie ma przeciwników.

wniosek

Sage jest słusznie uważany za jednego z najcenniejszych członków zespołu. Jej zdolności pozwalają jej nie tylko skutecznie walczyć i osłaniać sojuszników podczas odwrotu, ale także leczyć sojuszników, którzy odnieśli obrażenia w walce, a także wskrzeszać ich po śmierci. Właściwe wypoziomowanie postaci i właściwa strategia gry pozwolą ci pokonać wrogów i osiągnąć swoje cele.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor