Valorant Viper

Viper to błyskotliwa i spektakularna kobieca postać w Valorant o kryptonimie Pandemic, ale często nazywa się ją Agent Viper. Należy do klasy specjalistów. W walce z wrogami posługuje się trucizną i gazem, czyli posługuje się bronią chemiczną. Jej zdolności pozwalają jej równie skutecznie działać w obronie jak iw ataku. Jest pierwszorzędną zabójczynią, która zawsze jest w samym środku rzeczy. Poznajmy lepiej tę postać i porozmawiajmy o jej cechach i umiejętnościach. Informacje będą szczególnie istotne dla graczy, którzy chcą grać dla tego agenta.

Biografia

Dziewczyna ma dość ciekawą biografię, z którą zapraszamy do zapoznania się:

 • Prawdziwe imię Viper to Sabina Callas.
 • Ona jest ze Stanów Zjednoczonych Ameryki.
 • Odnosi się do rasy ludzkiej.
 • Zanim został agentem, Viper był chemikiem.
 • Ma doktorat i nagrodę za wybitną innowacyjność.

Viper jest ulubieńcem wielu graczy Valorant, więc użytkownicy stworzyli już wiele ciekawych grafik dla tej postaci, z których jedną prezentujemy poniżej.

wygląd

Dziewczyna o atrakcyjnym wyglądzie, pięknych rysach i smukłej sylwetce. Ma krótką fryzurę, czarne włosy i niesamowicie piękne zielone oczy. W Valorant Viper nosi maskę, która zakrywa część jego twarzy. Podczas korzystania z ostatecznej zdolności maska ​​ta zamienia się w maskę przeciwgazową i całkowicie zakrywa twarz i głowę, co chroni ją przed działaniem gazu i toksyn na organizm. W nim dziewczyna wygląda jak gad.

Styl

Agentka ma na sobie obcisły szmaragdowoczarny garnitur, który podkreśla jej piękną figurę. Na rękawach iw okolicy klatki piersiowej kombinezonu znajdują się paski w kolorze jasnozielonym. Viper nosi również czarne wysokie buty z metalowymi nakolannikami, które sięgają jej ud. Na dłoniach ma specjalne rękawiczki, na talii czarny pas ze złotą blaszką, na ramionach nosi ochronne nakładki, a na plecach mały pojemnik z toksynami, którymi dziewczyna zaraża swoich wrogów.

charakter

Wrogowie często nazywają ją potworem i nie jest to zaskakujące. Viper jest gotowa zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel. Od czasu do czasu okazuje swoją niechęć do innych agentów, a także do pokonanych wrogów. Jest okrutną zabójczynią, która nie boi się stawić czoła wrogowi. Pomimo swojej twardej osobowości traktuje członków swojego zespołu ostrożnie, ale w razie potrzeby może ich upomnieć.

Dziewczyna jest przepełniona złością, pragnie zemsty. A to dlatego, że niektórzy ludzie, których uważa za swoich najgorszych wrogów, odebrali jej wszystko i pozbawili zwykłego życia. Najwyraźniej historia życia Agentki Viper, bohaterki Valoranta, jest dość surowa, co tłumaczy jej twardą naturę.

Zdolności

 1. Podstawowe umiejętności:
 • Ugryzienie węża - Wystrzeliwuje trujące kapsułki, które pękają, pozostawiając kałużę kwasu, zadając obrażenia wrogom. Kapsuły mogą odbijać się od ścian, ale kiedy uderzą w ziemię, aktywują się i rozbijają. Pamiętaj jednak, że trucizna w kapsułkach oddziałuje nie tylko na wrogów, ale także na członków twojej drużyny. Z ich pomocą możesz wywabiać przeciwników z ukrycia.
 • trująca chmura - umiejętność polega na rzuceniu atomizerem gazowym na daleką lub krótką odległość. Chmura gazu może być włączana lub wyłączana w zależności od potrzeb. W razie potrzeby można również odebrać kapsułkę.
 1. Umiejętność podpisu:
 • Toksyczna zasłona - postać uwalnia łańcuch rozpylaczy, które tworzą długą ścianę trujących substancji, ale do jego utrzymania zużywane jest paliwo, dlatego ważne jest monitorowanie jego poziomu. Taka ściana blokuje widoczność wrogów, a jeśli wpadną oni w jej pole działania, wówczas zadaje im obrażenia "zepsuciem".
 1. Ostateczna umiejętność:
 • gniazdo żmii - tworzy wokół siebie chmurę toksycznego dymu, która nie rozprasza się tak długo, jak przebywa w niej Viper. Wszyscy, którzy znajdują się w tej chmurze, uzyskują efekt „zepsucia” i odpowiednio tracą zdrowie. Gdy w polu widzenia Vipera znajduje się toksyczna zasłona, wrogowie są podświetleni na czerwono, dzięki czemu są bardziej widoczni. Ta superumiejętność wpływa również na twoich sojuszników.

W grze Valorant istnieje wiele opcji rozstawienia, dzięki którym Viper może blokować wrogów, oczyszczać teren dla swojej drużyny, a także chronić ich przed wrogami. Ale ważne jest, aby koordynować rozmieszczanie toksycznej broni z innymi członkami grupy, aby ich nie skrzywdzić.

Zwroty żmii

Maria Fortunatova podkłada głos Viperowi w grze, a wielu fanów Valorant kocha rosyjski głos grający o wiele bardziej niż angielski, ponieważ ich zdaniem frazy brzmią w ten sposób bardziej imponująco. Za pomocą intonacji Marii udało się pokazać charakter bohaterki, jej arogancję, zjadliwość i wewnętrzną siłę. Agentka jest toksyczna nie tylko pod względem umiejętności, ale także wypowiedzi. Na przykład na początku meczu mówi:

- „Nazywają mnie potworem. Czy muszę udowadniać, że mają rację?”

Według niektórych wypowiedzi dziewczyny można przypuszczać, że znają Omena od dawna, o czym świadczy replika:

„Bądź ich koszmarem, stary przyjacielu”.    

Ale Viper ma wyraźnie napięte relacje z Sage. Na pewno już wcześniej ich ścieżki się skrzyżowały i najprawdopodobniej nawet współpracowały, ale Sage nie poradziła sobie ze swoim zadaniem, do którego nasza bohaterka wciąż ma do niej urazę:

- „Sage, jesteś jedyną osobą, która może utrzymać nas przy życiu. Nie zawiedź nas teraz, tak jak zawiodłeś mnie wtedy”.

Mamy nadzieję, że przydał Ci się nasz przewodnik po postaci Viper, która jest bardzo popularna wśród graczy w grze Valorant. Z jego pomocą lepiej poznałeś tego agenta i poznałeś jego mocne strony.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor