Cheaty, hacki i hacki Valorant - jak znaleźć cheatera w grze

Główny cheaty w komputerowej strzelance Valorant - jest Aimbot, Wallhack, również ESP (dodatkowa percepcja sensoryczna).

Zasadniczo wszystko to jednocześnie zapewnia użytkownikom nadludzką precyzję i zdolność przewidywania, zwiększając ich umiejętności i zdolność przewidywania poza to, co jest prawnie możliwe. Znalezienie crackera jest dość łatwe, zwłaszcza jeśli używasz Valorant od dłuższego czasu i od razu zdajesz sobie sprawę, kiedy dzieje się coś dość dziwnego. Pomocne mogą być jednak wskazówki wizualne, np. przeciwnicy udają, że są przywiązani do celów (zwykle do głowy), a także nieustannie czekają na ataki z flanki.

oszuści nie są bynajmniej głupi i zwykle potrafią ukryć przed Riot Games własne wyczyny, co utrudnia ich ustalenie za pomocą programu. Z tego powodu wykrywanie i zgłaszanie intruzów jest w dużej mierze wymagane przez społeczność Valorant. Jeśli zauważysz powyższe i/lub uważasz, że uczestnik narusza zasady z innych powodów, musisz poinformować o tym w samej grze.

Dodatkowo należy podkreślić, że nie wolno o tym informować rzekomych crackerów. Ponieważ niektórych graczy można faktycznie pomylić z oszustami, w rzeczywistości są po prostu doskonałymi i potężnymi graczami. W rezultacie tylko twórcy mogą dokładnie stwierdzić, czy dany członek oszukuje, czy nie. Jeśli okaże się, że Twoje wątpliwości są słuszne, to konto zostanie zbanowane na całe życie.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor