wandal

TypKarabin
KosztowaćKredyty 2900
sklep25 w klatce
90 dodatkowych
penetracja ścianyśrednia

rodzaje ognia

Podstawowy

  • Автоматический
  • Szybkostrzelność: 9,25 strzałów/sek.

Dodatkowe

  • Zwiększenie celności ognia
  • Przybliżenie przy x1.25
  • Szybkostrzelność: 8.32 pocisków/sek

Uszkodzenia

W przeciwieństwie do innych karabinów szturmowych w grze, Vandal zadaje takie same obrażenia z dowolnej odległości.

dystans obudowa Głowa Stopy
Dowolny 39 156 33

Opis

Vandal to w pełni automatyczny karabin, który kosztuje 2900 kredytów. To jest analog Fantomi jest wyjątkowy ze względu na wysoki DPS na każdym dystansie. Jest niesamowicie zabójczy ze względu na swoją zdolność do zabijania przeciwników jednym strzałem w głowę na wszystkich dystansach. Podobnie jak w przypadku innych karabinów, możliwe jest celowanie (ADS) w celu zmniejszenia rozrzutu kosztem szybkostrzelności.

W pełni automatyczny Vandal poświęca większy rozrzut i odrzut na rzecz liniowego zasięgu obrażeń; bez względu na odległość, zawsze zabije pięcioma strzałami w nogi, czterema w tułów i jednym strzałem w głowę.

Ze względu na swoją wysoką cenę Vandal jest najczęściej używany w rundach armatnich (rundach, w których obie drużyny mają pieniądze). ADS Vandala może być używany do trzymania obiektu poprzez zmniejszenie odrzutu i rozrzutu broni, a także może być połączony z ekstremalnymi obrażeniami, które Vandal może zadać z dystansu.

Skórki

DOT EXE

DOT EXE

umysłowy wandal

Hivemind

sakura wandal

Sakura

Wandal lawinowy

Lawina

wandal ego

Ego

wandal rozbójnik

Rozbójnik

główny wandal

premia

Wandal Starszego Płomienia

Starszy Płomień

Oznaczenie „AR-762” Vandal sugeruje, że jest to broń kalibru .30, taka jak 7,62x39mm lub większy 7,62x51mm NATO, ale najprawdopodobniej jest pochodną 7,62x39 . Zwróć uwagę na znaczną krzywiznę magazynka Vandal, która pasuje do sprawdzonej konstrukcji w zdecydowanej większości magazynków 7,62x39.

Konstrukcja Vandal opiera się na kilku karabinach opartych na platformie Kałasznikowa. Na ogólny projekt wpłynął amerykański karabin szturmowy AK Alpha Kalashnikov, biorąc pod uwagę kształt ściętych krawędzi gniazda magazynka oraz spustu, osłony spustu, rączki ładowania, przedramienia, bloku gazowego i tłumika płomienia. Chwyt pistoletowy, osłona przeciwpyłowa i adapter kolby są inspirowane IWI Galil ACE w komorze 7,62x39, kolba to kolba Magpul UBR, a szczerbinka i muszka w połączeniu z blokiem gazowym oparte są na AKS-74U. Hamulec wylotowy jest również bardzo podobny do tego w standardowym AK-74.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Dodaj komentarz

Adblock
detektor