Fantom

TypKarabin
KosztowaćKredyty 2900
sklep30 w klatce
90 dodatkowych
penetracja ścianyśrednia

rodzaje ognia

Podstawowy

  • Автоматический
  • Szybkostrzelność 11 strzałów / sek

Dodatkowe

  • Przybliżenie przy x1.25
  • 9.9 strzałów/sek

Uszkodzenia

dystans obudowa Głowa Stopy
0-15 m 39 156 33
15-30 m 35 140 30
30-50 m 31 124 26

 

Opis

Phantom to w pełni automatyczny karabin, który kosztuje 2900 kredytów. Zadaje mniejsze obrażenia od pocisków niż jego odpowiednik, Vandal, ale nadrabia to ponadprzeciętną celnością, niskim rozrzutem, dużą szybkostrzelnością i tłumikiem.

Phantom jest wyposażony w dużą szybkostrzelność i tłumik, dzięki czemu jest niezwykle przydatny w zasadzkach, ponieważ z bliskiej odległości pojedynczy strzał w głowę spowoduje natychmiastową śmierć. Na długich dystansach jest to 6 trafień w nogi, 5 w tułów i 2 w głowę.

Phantom jest powszechnie używany w amunicji do pistoletów ze względu na jego wyższy koszt niż pistolety maszynowe lub inne karabiny. ADS doskonale nadaje się do utrzymywania pozycji i dalszego zmniejszania odrzutu i rozrzutu, co czyni go niezwykle celnym, w pełni automatycznym karabinem.

Skórki

Królestwo

Królestwo

galeria-fantom

Galeria

fantom pośpiechu

Pędzić

porażenie fantomu

Porazić

fantom lawinowy

Lawina

fantom pryzmatyczny

pryzmat

oni fantom

Oni

fantom splajnu

Klin

Valorant go tom 1

Valorant go tom 1

Zimowa Kraina

Zimowa Kraina

Konstrukcja Phantom jest hybrydą Heckler & Koch HK433 i FN SCAR-H. Model zawiera bardzo podobne łoże, rączkę przeładowania i odbiornik odziedziczone po HK433, a magazynek jest bezpośrednią kopią własnego magazynka FN SCAR-17. Kolba wydaje się być oparta na kolbie Magpul MOE Rifle.

Co ciekawe, w grze występują trzy różne reprezentacje Upiora. Ikona killfeed jest ilustracją zupełnie innej broni, podczas gdy schemat menu zakupu przedstawia Phantoma bez tłumika, a zamiast tego ma trójbolcowy tłumik płomienia (jak pokazano na fabrycznym SCAR-H).

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Dodaj komentarz

Adblock
detektor