Widmo

TypPistolet maszynowy
KosztowaćKredyty 1,600
sklep30 w klatce
90 na stanie
penetracja ścianyśredni

rodzaje ognia

Podstawowy

  • Автоматический
  • Szybkostrzelność: 13,33 strzałów/sek

Dodatkowe

  • Dodatkowe przybliżenie x1,15
  • Zwiększona dokładność
  • Szybkostrzelność: 12 strzałów/sek

Uszkodzenia

dystans obudowa Głowa Stopy
0 - 20m 26 78 22
20 - 50m 22 66 18

Spectre to niedrogi pistolet maszynowy, który zajmuje miejsce na broń główną właściciela. Wyposażony jest w tłumik zmniejszający zasięg profilu dźwiękowego broni. W porównaniu do Stingera jest znacznie celniejszy, ma znacznie mniej kopnięć, ma nieco większą penetrację osłony i ma większą pojemność magazynka (30 vs. 20). Jednak jego nieco mniejsze obrażenia na strzał i zmniejszona szybkostrzelność sprawiają, że jego ogólna moc jest statystycznie niższa.

Broń jest przydatnym zakupem energii, jeśli twoja drużyna ma napięty budżet i jest zauważalnie skuteczna na bliskim dystansie, zwłaszcza przeciwko nieopancerzonym celom. Stłumiony odgłos wystrzału może się również przydać podczas atakowania wrogów, ponieważ mniej uważni gracze mogą nie zwracać uwagi na twoje strzały. Jednak w miarę nabywania przez graczy karabinów zadających większe obrażenia traci on swoją skuteczność w dalszej części gry, gdzie lepiej spełnia swoją rolę karabin szturmowy Phantom, który podobnie jak Widmo jest przytłumiony i innymi słowy może zabić wroga w jeden strzał w głowę (zakładając, że cel nie ma wystarczającej liczby punktów pancerza) i ma znacznie dłuższy efektywny zasięg z lepszą zdolnością penetracji.

Skórki

Królestwo

Królestwo

Hivemind

Hivemind

wypukły

wypukły

Lawina

Lawina

pryzmat

pryzmat

Klin

Klin

premia

Radiant Kryzys 001 Widmo

Radiant Kryzys 001 Widmo

Widmo spokoju

Widmo spokoju

 

Ogólny projekt Spectre wydaje się być oparty na konstrukcji SIGMPX, z celownikiem dioptrii, muszką i rurką napinającą na przedramieniu od H&K MP5 i oparte na przedramieniu H&K G36C.

Ghost został pokazany obok Bulldoga w zwiastunie League PsyOps.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Dodaj komentarz

Adblock
detektor