Top 3 prawdziwie legendarnych współczesnych gier

Legendarne gry to unikaty, prawdziwe klejnoty i diamenty w branży, które przetrwały próbę czasu, ale nadal są aktualne i cieszą się zainteresowaniem. Takie gry niczego się nie boją: zawsze mają wierną armię fanów. Każda z tych gier sprzedała się w milionach egzemplarzy, ale wciąż przodują we wszelkiego rodzaju rankingach i szczytach pod względem popularności w sklepach. Poniżej porozmawiamy o legendarnych grach, w które powinien zagrać każdy szanujący się gracz. Ale nie zapomnij Waleczny to jest najlepsza gra!

The Elder Scrolls 5: Skyrim

Gra, która nie wymaga osobnej prezentacji i opisu. To prawdziwa żywa legenda, która wciąż jest bardzo popularna i pożądana. Projekt został wydany w 2011 roku i od tego czasu migrował na prawie wszystkie platformy do gier. „Skyrim” to całe życie, które można przeżyć przed monitorem komputera. Oto ogromny, różnorodny otwarty świat pełen tajemnic i tajemnic. Ciekawa fabuła, która stawia gracza przed trudnymi wyborami. Istnieje po prostu ogromna liczba różnych możliwości i sposobów na ciekawe spędzenie czasu. Na przykład tutaj możesz dostać osobisty dom i adoptować dzieci lub możesz zostać prawdziwym wampirem.

GTA 5

Ostatnia numerowana część jednej z najsłynniejszych obecnie serii gier w branży, oprócz PC dostępna jest również wersja na smartfony z systemem Android, strona pobierania GTA 5. Trzecioosobowy thriller kryminalny niezmiennie pozostaje jednym z najbardziej popularne gry, choć ma już swoje lata. Taką popularność projektu tłumaczy bardzo rozbudowany i ekscytujący tryb online, który jest stale uzupełniany o nową zawartość. W przeciwnym razie jest to niesamowicie duża i dobrze rozwinięta gra, w której nie musisz nawet przechodzić przez misje fabularne: jest tu tak fajnie i zawsze jest coś do zrobienia.

Mroczne dusze (seria)

Seria hardcorowych akcji z perspektywy trzeciej osoby z elementami gry fabularnej, która udowodniła, że ​​złożone gry są nadal poszukiwane i interesujące dla publiczności. Już teraz możemy nazwać tę franczyzę legendarną, ponieważ nikt jeszcze nie stworzył czegoś takiego. Akcja wszystkich części toczy się w mrocznym świecie fantasy. Lokalna historia jest obsługiwana przez nagłe opisy przedmiotów i rzadkie repliki innych postaci. Główną cechą gry są niezwykle trudne bitwy, w których każdy błąd może być śmiertelny. Walki z bossami to osobna historia, ponieważ każdy musi znaleźć swoje własne podejście, a ty będziesz musiał umierać bardzo często.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor