Aktualizacja VALORANT 6.05 Zmiany

VALORANT to popularna strzelanka pierwszoosobowa, która przyciągnęła uwagę graczy na całym świecie. Dzięki częstym aktualizacjom i poprawkom gra wciąż ewoluuje, zapewniając graczom nową zawartość i funkcje. Tym razem nowe zmiany aktualizacji zaktualizowały i poprawiły rozgrywkę, system komunikacji i samą wydajność rozgrywki.

Patch do Valorata 6.05

Co nowego — agenci

GEKKO

Teraz dźwięk stał się jeszcze lepszy - dodano nowe warianty dźwięków eksplozji, poprawiono efekty dźwiękowe skrzepów plazmy. Łatwiej będzie więc ustalić, gdzie poleciał ładunek - do ciebie czy do sojusznika.

Zaimplementowany w grze i wizualny moment, w jaki Gekko podnosi piłki i doprowadza tę akcję do finału. Same kule otrzymały ulepszenia wizualne (teraz możesz zobaczyć przemianę wrogich zwierzaków).
Wydajność (element ustawień) ma teraz indeks „Oczekiwanie na odpowiedź GPU”, aby pomóc graczom zorientować się, kiedy karta graficzna jest zajęta przetwarzaniem wątków.
Usunięto również dużą liczbę błędów różnego formatu. Możesz zobaczyć ich całą listę na oficjalnej stronie internetowej lub sprawdzić we własnej grze po aktualizacji Valorant!

Zmiany w jakości życia

Łatka wprowadza również kilka zmian jakościowych do gry, w tym:

Tryb obserwatora:

Tryb widza został ulepszony, umożliwiając widzom przełączanie HUD-ów i bardziej efektywne sterowanie kamerą.

Funkcje społecznościowe:

Do gry dodano funkcje społecznościowe, w tym możliwość przeglądania ostatnich graczy i dodawania ich do listy znajomych.

Proces gry

Naprawiono problem z przyciskiem importu ustawień celownika, jeśli dodałeś (celownik stał się nieaktywny) więcej profili celownika. Maksymalna ilość profili to 15 sztuk.
Gracze nie będą już mogli unikać obrażeń obszarowych poprzez kucanie i skakanie.

 

 

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor