Aktualizacja VALORANT 6.07 Zmiany

Dziś dotkniemy nie świeżych, ale istotnych nowości ze świata gry Valorant – a mianowicie, jakie zmiany czekają graczy w patchu 6.07.

Valorant Patch 6.07

Nowy agent: KAY/O

Pierwszym dużym dodatkiem do gry w patchu 6.07 jest wprowadzenie nowego agenta KAY/O. KAY/O to robot bojowy, którego umiejętności pozwalają mu wyłączać zdolności wrogów, ujawniać ich pozycje i zadawać znaczne obrażenia.

Oprócz dodania nowego agenta, starzy agenci otrzymali również nowe funkcje. Po dokładnym sprawdzeniu tych zmian, będziesz mógł grać online już teraz.

Zmiany broni

Patch 6.07 wprowadza również szereg zmian balansu broni. Stinger został osłabiony, zmniejszając celność i obrażenia, podczas gdy Guardian został wzmocniony, zwiększając celność i zmniejszając odrzut. Operator również został osłabiony, wydłużono czas działania lunety i zmniejszono prędkość poruszania się z lunetą.

Innowacje w kartach

A najważniejszą częścią zmiany w patchu 6.07 jest wprowadzenie szeregu usprawnień na mapach gry. Na przykład środkowa część Splitu została przeprojektowana, aby ułatwić atakującym atakowanie obrońców, a przedsionek „A” Breeze'a został zmniejszony, aby ułatwić obrońcom trzymanie się.

Poprawione błędy

AGENCI

  • Niebieski ślad strzału jest resetowany, gdy przedmioty itp. przejść przez portal. Ten efekt wizualny jest teraz widoczny tylko dla sojuszników.

PROCES GRY

  • Naprawiono błąd, w wyniku którego teleportujący się agenci mogli być widoczni na minimapie w przypadku utraty pakietów, nawet jeśli znajdowali się poza zasięgiem wzroku.
  • Naprawiono błąd, przez który podświetlenia graczy były widoczne, nawet gdy włączony był tryb ustawień „Ukryj kontury i podświetlenia”.
  • Naprawiono błąd na minimapie, przez który bariery nie były prawidłowo rysowane, gdy moce takie jak Piekielny Feniks (C), Toksyczna Żmija Zasłony (E) i Przystań Wave Crest (E) były włączone.
podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor