Razer – najlepsze produkty dla graczy Valorant

Razer to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości urządzeń dla fanów gier komputerowych. Szczególną uwagę należy zwrócić na klawiatury, myszy i słuchawki.

Myszy

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów tych urządzeń. Myszy bezprzewodowe Razer są tak szybkie, że trudno je odróżnić od przewodowych. Minimalne opóźnienia, szybka reakcja i płynne ruchy pozwalają wygrywać w najtrudniejszych bitwach. Osobno warto zwrócić uwagę na indywidualnie regulowane przyciski oraz podświetlenie. W razie potrzeby możesz go wyłączyć lub zmienić poziom jasności.

Klawiatury

W pełni bezprzewodowe klawiatury chronią Cię przed niepotrzebnymi przewodami i zapewniają więcej wolnego miejsca. Mysz bezprzewodową można podłączyć bezpośrednio do klawiatury. Urządzenie wykonane w ergonomicznej konstrukcji z możliwością regulacji podświetlenia. W produkcji zastosowano podwójne odlewanie, dzięki czemu klawisze na długo zachowają swój pierwotny wygląd, a farba nie zetrze się z aktywnego użytkowania.

Słuchawki

Zestaw słuchawkowy przenosi immersyjną technologię na zupełnie nowy poziom. Słuchawki bezprzewodowe wyposażono w unikalną inteligentną technologię, dzięki której gracz będzie mógł namacalnie poczuć wybuchające pociski i odgłos przelatujących samolotów. Rama słuchawek wykonana jest z aluminium, co gwarantuje długą żywotność urządzenia. Wysokiej jakości izolacja akustyczna pomoże Ci nie rozpraszać się zewnętrznymi hałasami, a chłodzące nauszniki zmniejszą nagrzewanie się podczas zaciętej bitwy.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor