Wśród USA na PC

Oryginalna fabuła i jej projekt, a także nietypowy typ postaci wśród USA przyciągnęły uwagę graczy i sprawiły, że gra wieloosobowa stała się istotna i popularna. Możesz grać na smartfonie, a później na komputerze pobierz wśród ac na pc. Oficjalna wersja aplikacji dla systemu Windows jest płatna i dystrybuowana za pośrednictwem strumienia, ale można z niej korzystać bezpłatnie, emulując program urządzenia z Androidem.

O fabule

Fabuła rozwija się na statku kosmicznym z udziałem animowanych astronautów. Wszystkie wyglądają tak samo i różnią się tylko kolorem. Główny bohater, sterowany przez gracza, będzie musiał wcielić się w rolę prostego członka załogi oraz w rolę zdrajcy. Gra posiada wiele ustawień, które pozwalają określić parametry przeglądu, liczbę graczy oraz zdrajców. Charakterystyczną cechą gry wieloosobowej jest brak prawa wyboru przez graczy, w którą rolę chcą się przymierzyć. Status głównego bohatera jest wybierany przed każdą sesją gry w trybie losowym.

Rola zdrajcy

Zadaniem zdrajcy jest zniszczenie całej drużyny. Zgodnie z koncepcją dewelopera, misję tę można ukończyć według jednego z trzech schematów:

  • tropieniem samotnych członków załogi i ich eliminacją - wygrasz w ten sposób tylko wtedy, gdy wszyscy zostaną zniszczeni;
  • organizacja sabotażu - zwycięstwo zostanie zaliczone, jeśli drużyna nie rozwiąże problemu;
  • zainspiruj bohaterów do głosowania przeciwko sobie.

Rola członka załogi

Jeśli gracz ma wcielić się w rolę prostego członka załogi, będzie musiał wykonać listę zadań, która jest opracowywana przez program w indywidualnym formacie. Celem załogi jest odnalezienie zdrajcy.

Jeśli podczas gry zostanie znalezione zwłoki jednego z członków załogi, musisz ogłosić to wszystkim, po czym rozpocznie się głosowanie. Można go również zainicjować, naciskając przycisk. Warto zaznaczyć, że zdrajca nie może wykonywać zadań. Na tej podstawie można to obliczyć. Załoga wygrywa, jeśli jej członkom uda się rozgryźć zdrajcę lub wykonają wszystkie zadania.

odkrycia

Kolorowy design w nietypowym formacie i fascynująca fabuła gry sprawiły, że zyskała ona popularność. Graczy interesuje losowy wybór formatu gry, ponieważ przed rozpoczęciem sesji nie wiedzą, kim będą – zdrajcą czy członkiem załogi. W każdym razie w Among US możesz się dobrze bawić i cieszyć grą.

podzielić się z przyjaciółmi
ValorantGO.ru
Adblock
detektor